Wpis z mikrobloga

@Zoeys: pierwszego dnia wpłaciłam, wszystko jest ogarnięte etc tylko te głupie wyniki... zapisywałam je z dziesięć razy, przy kierunkach są zielone znaczki, ale jak kliknę na 'pokaż dane' to mam wszystkie matury za 0 pkt :|
@Zoeys: najpóźniej do 8... ty masz normalnie wypisane wyniki jak klikniesz na pokaż? No i wyrażałam zgodę na pobranie z rejestru matur, więc jakaś szansa niby jest
@Zoeys: O ile dobrze widzę to kolega z niedaleka ;) ja mam w tym miejscu nie ustawiono, a przy edycji kierunków mam z wszystkiego 0 i matura zdawana niby w 2005 roku. No nic, teraz już za późno raczej ;)
@rulejn: miałem podobny problem napisałem do nich i odpisali "Dane z Krajowego Rejestru Matur zostaną pobrane dopiero gdy zostaną nam udostępnione, a nastąpi to najwcześniej jutro po południu [czyli dziś] . Na pewno nie przystąpimy do kwalifikacji dopóki nie pobierzemy tych danych. Proszę monitorować sprawę. Pozdrawiamy!" czyli jeśli wyraziłaś zgodę na przetwarzanie danych przez Krajowy Rejestr Matur to spoko