Wpis z mikrobloga

Ma ktoś problem z Facebook Beta na Windows Phone? Od wczoraj wieczorem po uruchomieniu aplikacji pokazuje się tylko logo Facebook i aplikacja się wyłącza. Lumia 620. #windowsphone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krucjator: bo nie przemyślałem zakupu, jest to mój pierwszy smartfon i dopiero po 3-4 miesiącach uznałem, że jednak wolę interfejs Androida. Jedynie płynność WP bardziej przemawia do mnie.

Mimo wszystko nie chce mi się wydawać kolejnych 500-600zł na telefon bo ten jest po prostu dobry, działa szybko i mogę na nim słuchać muzyki i przeglądać Internet - czyli to czego najbardziej potrzebuję.

@kaskaderMike: no tak... zaraz sprawdzę.
  • Odpowiedz
@Vojak:

jest to mój pierwszy smartfon


jednak wolę interfejs Androida


Skoro to Twój pierwszy smartfon to skąd wiesz jak się użytkuje interfejs Androida i jak wygląda jego funkcjonowanie na przestrzeni czasu?
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: dziewczyna + siostra + szwagier + multum znajomych ma Androida. Na gorszych i lepszych telefonach. Używałem wielokrotnie przez krótszy i dłuższy czas i po prostu Android bardziej mi się podoba. Ale to tylko wygląd - funkcjonalność i szybkość to inna sprawa. Wygląd jest na tyle mało ważny, że nie mam zamiaru narazie zmieniać systemu. Z WP jestem zadowolony.

Jedynie Sony Tipo dziewczyny po roku od kupienia działa okropnie.
  • Odpowiedz
wp działa szybciej i sprawniej


android ma ładniejszy wygląd


wygląd nie jest aż tak ważny żeby zmieniać system
  • Odpowiedz
@xqwzyts: dodaj 500-600zł, które maksymalnie mogę dać na telefon i logika jest. W cenie 500zł Androida, który mi się nie będzie w prawie 100% zacinał jak Windows Phone oprócz chińczyka na Aliexpress nie dostanę. Oczywiście nowego.

Więc prostując - nie patrząc na limit cenowy wybrałbym Androida bo jest dla mnie po prostu lepszy. Z racji tego, że jednak nie chcę wydawać więcej niż 500zł na telefon to zostaje mi BiedaWindowsPhone.
  • Odpowiedz