Wpis z mikrobloga

http://natemat.pl/107981,nie-tylko-opener-festiwale-utwierdzaja-w-polsce-podzial-na-biednych-i-bogatych

Dawno takich bzdur nie czytałem, mało tego, to wręcz skandaliczne. Jak można napisać że ludzie protest5ujący przeciwko "golgota picnic" to ludzie którzy na festiwalach szukają prymitywnego sacrum. Gość ciągle pisze "klasa ludowa", ale można odnieść wrażenie że traktuje to tożsamo z "podludzie"

konflikt między Polską Placu Zbawiciela a Polską disco-polo


tego to nawet nie wiem jak skomentować, według autora w Polsce każdy kto nie jest nowoczesnym hipsterem (europa tak bardzo wow) jest zwyczajnych wieśniakiem

#natemat #kultura
  • 7
@Camel665: Pierdzieli koleś jak potłuczony. Ogólnie nie wiem o co mu chodzi. Jedyny mój komentarz - jak kogoś nie stać na openera to może jechać na Ciechanów, Jarocin, albo Woodstock. Dużo taniej wyjdzie, a muzyka często lepsza
Woodstock (...) a muzyka często lepsza


@wajdzik: Lol. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, że można Woodstock rozpatrywać w kategoriach wielkiego wydarzenia społecznego, chociaż nie dla mnie takie spędy i nie czaję fenomenu, ale lepsza muzyka... Nigga please.
@Clermont: To co zrobiłeś to nazywa się cytowanie selektywne. Podałem przykład trzech festiwali (o podobnej stylistyce, więc od razu widać jakiej muzyki słucham) i dodałem przymiotnik "częsta", a Ty przeczytałeś tylko jedną nazwę i uznaleś, że według mnie Woodstock ma 100% muzy niż opener. Nie nie jest. Sporo zespołów które gra na woodstocku mi się poboda i według mnie sa lepsze niż openerze, ale niektóre rzeczy wolałbym posłuchać na openerze, a
@wajdzik: Jarocin od paru lat to podobna półka co Woodstock, więc niewiele to zmienia. Ciechanowem się nie interesowałem, widzę teraz line-up i jest cieniutki i jednowymiarowy. Ale rozumiem przesłanie.