Wpis z mikrobloga

Oto mój osobisty zbiór ulubionych powiedzonek na wykopie. Jak znacie jakieś jeszcze to piszcie.

1. Media milczą - "Właśnie na mojej ulicy jest manifestacja 300 osób!! a na media milczą!!" Po czym wieczorem wchodzi znalezisko z TVN, albo Polsat NJus albo z mediów w którym opisywana jest ta manifestacja.

2. Lewacka manipulacja - Praktycznie każde znalezisko które nie jest z niezależnej, maksa tivi czy jakiegokolwiek portalu prawicowego to lewacka manipulacja.

3. Za moje pieniądze - Bo jak wiemy tylko prawicowcy w polsce płacą podatki. A lewaki kupują np w sklepie bez vatu.

4. Lewactwo, lewaki i wszelakie warjacie nt. tego słowa

5. Zmasakrował, zaorał Czyli słówka których lubi używać prawica w odniesieniu do każdego filmiku z #krul czy wiplerem, który często nijak ma się do rzeczywistości. Choćby slynny filmik z rurkowcem.

6. Ruski agent, niemiecki agent - co ciekawe w jednym znalezisku można przeczytać że pan X jest ruskim agentem, a w innym że niemieckim.

7. Bul Dupy - Zdecydowanie mój faworyt. Coś ci się nie podoba, to znaczy że masz bul dupy. Ten zwrot jest silnie podkreślany w tematach o polityce. A jeżeli wytkniesz (nie daj boże!) jakiś błąd logiczny kogoś z prawicy to oznacza tylko jedno, masz bul dupy.

8. Nieobiektywne media - Bo jak wiadomo, to tylko Polska ma nieobiektywne media. Swoją drogą co rusz powtarzam, żeby ktoś mi podał przykład z 3 gazet albo tv albo radia w którym media są obiektywne. Może nawet wybrać sobie dowolny kraj na świecie. Niestety do dziś nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi.

9. Homopropaganda.

#polityka #neuropa #4konserwy #krul #knp #homopropaganda #manipulacja
CreativePL - Oto mój osobisty zbiór ulubionych powiedzonek na wykopie. Jak znacie jak...

źródło: comment_EvWmUVBkI5i3Eat90PIMBcNBz1cLtVVd.jpg

Pobierz
  • 36
10.wolny rynek - oczywiście to recepta na wszystkie problemy, gdyby nie ciemiężący socjalizm to każdy kuc byłby prezesem i sprzedawał parówki


@JaroslaPolskeZbaw: To ciekawe, że wplątałeś w to kuców bo ten wpis nie jest o kucach tylko o wyznawcach prezesa, zaczytających się w gazecie polskiej, niezależnych, frondach i innych "niezależnych" mediach, które w 85% tekstów dają raka ;)
@Atrus:

Nigdy nie popierałem KNP, co najwyżej czasami broniłem krula przed zajadłymi atakami neuropy. Niestety po tekstach o majdanowcach szkolonych w Polsce uznałem, że już dosyć tego masochizmu i lepiej będzie dla Polski jak muszkarz będzie się kisił z kilkoma procentami.