Wpis z mikrobloga

CAŁA PRAWDA O METALACH:

- całe życie na pokaz

- zachowywanie się jak kòłko różańcowe, tylko, że zamiast żydów i masonów mają inne subkultury/ludzi olewających ich #!$%@?ą muzykę

- kiszą się w swoim #!$%@? gronie, szybciej znajdziesz murzyna skinheada niż metala z przyjaciółmi spoza kółeczka

- uważają się za inteligentnych, a wystarczy stwierdzić, że nie lubi się ich muzyki, by zaczęli się zachowywać jak szympans z gównem w ręku

- kozaczą tylko przez internet, oczywiście w "realu" #!$%@? od każdego dresa do którego skoczy

- jak wcześniej napisane, pozują na inteligentnych "Ich muzyka jest ambitna, nie to co twój rap czy hip hop", a na swoich zlotach, zachowują się jak puszczeni z Etiopii czy innego Kongo

- brudasy(trauma z dzieciństwa przed mydłem?)

#metale #kuce #bekazkuca #podludzie
  • 13
@Krucjator: wiem, że to troll, ale za dzieciaka widziałem jedną różnice. Dresiarze (nie ważne, czy ci od techno, czy hip-hopu, czy popu) chcieli spuszczac #!$%@?, za to, że ktoś słuchał metalu, a w drugą stronę nigdy czegoś takiego nie widziałem. Jakos nie istnieje obraz pijanych brudów, stojących pod sklepem, którzy pytają chłopaka w dresie, czy ma jakieś problem...