Wpis z mikrobloga

  • 459
Ja pitole, Cezary Pazura masakruje #kuzniar na wizji w #tvn24 w sprawie Golgota Picnic oraz Chazana, to Kuźniar kwituje wręcz oskarżycielskim pytaniem: "pan zawsze był tak na prawo?" Pazura: "nie, ja myślę zdroworozsądkowo", a Kuźniar: "nie, zdroworozsądkowo jest pośrodku, a pan jest na prawo".

#bekazlewactwa
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totalnym intelektualnym zjebem i mentalnym talibem, żeby protestować przeciw biletowanemu wydarzeniu w zamkniętej przestrzeni, przez które nikomu nie stanie się krzywda i na które ludzie wybierają się z własnej woli.


@dondon: Ja wręcz się zastanawiam, czy tej kwestii nie podsyca jakieś sekretne ateistyczne lobby w kościele. Czy oni są aż tak nieogarnięci, że nie wiedzą, iż im większy szum wokół tej sprawy, tym więcej ludzi się nią zainteresuje? Jeszcze rozumiem
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Nie robiłabym z tego takiego zamieszania bo w taki sposób tylko więcej osób się tym zainteresuje i na to pójdzie. No ale nie którzy nie widzą związku między protestami a zwiększonym zainteresowaniem
  • Odpowiedz
Jedyna zdroworozsądkowa opinia na temat Golgota Picnic jest taka, że trzeba być totalnym intelektualnym zjebem


@dondon: By robić spektakl, który bije w czyjeś sacrum i dziwić się, że ludzie to oprotestują. Serio k---a, wiem, że sporo ateistów uważa, że coś takiego jak "sacrum" to istnieje tylko w słowniku łaciny, ale to nie znaczy, że reszta ludzi nie żyje według jakichśtam wartości.

Jak był emitowany film Pokłosie i ludzie protestowali, bo tam szyderczo pokazuje się Polaków, to też miałeś taki ból d--y? Też można powiedzieć, że obiletowane, zamknięte widowisko, i g---o powinno to innych obchodzić co się w filmie
  • Odpowiedz
@zerozero7: Widziałem Pokłosie ostatnio, całkiem niezły film.

Łamiąca wiadomość: ateiści też mają swoje uczucia i wartości. Mógłbym powiedzieć, że chrześcijanie twierdząc, że błądzę, grzeszę i czeka mnie wieczne potępienie obrażają moje uczucia i jeszcze wychodzą z tą religią na ulice na jakieś procesje. I co mam zrobić, płakać jaki to ja biedny, oj joj jak bardzo mnie to boli i blokować kościół? Proszę Cię, zawsze znajdzie się ktoś urażony. Nie
  • Odpowiedz
@Gert: Proszę Cię, jaki gimboateizm, moich katolickich znajomych w-----a to tak samo. Jestem z Poznania, o jakim głębszym kontekście tu mówimy, o naciskach Grobelnego, o skandalicznej wypowiedzi Gądeckiego, który groził zamieszkami?
  • Odpowiedz
@dondon: Nie, raczej to że większość inicjatyw katolickich napotyka gigantyczny opór i problemy.

Dobrze, to ja zrobie biletowanie przedstawienie o gazowaniu homoseksualnych osób. I co? Też nic? Bo biletowane, i idzie kto chce? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • Odpowiedz
@zerozero7: Prywatne oglądanie przedstawienia to nie obraza. Nie wspomnę już o tym, że "sacrum" czy "uczucia religijne" to nie jest coś co istnieje naprawdę, tylko wymysł, który powstał po to, żeby móc zgodnie z prawem ograniczać wolność słowa. Rozumiem, że jak ktoś mówi, że Jezus był głupi to komuś może być przykro, mnie jest przykro jak nazywają Korwin-Mikkiego oszołomem. Tak, te uczucia są prawdziwe, ale uznanie, że to pierwsze jest
  • Odpowiedz
Łamiąca wiadomość: ateiści też mają swoje uczucia i wartości.


@dondon: No to o co chodzi?

Mógłbym powiedzieć, że chrześcijanie twierdząc, że błądzę, grzeszę i czeka mnie wieczne potępienie obrażają moje
  • Odpowiedz
@Gert:

większość inicjatyw katolickich napotyka gigantyczny opór i problemy


Proszę Cię, my żyjemy w tym samym mieście? Niby jakich? Chyba, że masz na myśli tak skrajnie debilny pomysł jak pomnik wdzięczności na
  • Odpowiedz
@zerozero7: Twoja wypowiedź jest tak głupia, że brak słów. Stawianie na równie faktów naukowych i stwierdzenia, że niekatolików czeka wieczne potępienie. A nawet gdyby ktoś obraził moje uczucia mówiąc, że dostanę raka to co z tego? Nie wiem dlaczego miałbym się ciaćkać z czyimiś uczuciami.

Jeśli Biblia była własnością prywatną Nergala to jego sprawa, nie ważne, ze prywatnie uważam to za debilizm. Nie podoba się czyjaś twórczość? Proszę bardzo, nie
  • Odpowiedz
Twoja wypowiedź jest tak głupia, że brak słów


Tak, tak, tak.

Stawianie na równie faktów naukowych i stwierdzenia, że niekatolików czeka wieczne potępienie


@
  • Odpowiedz
@zerozero7: To co, teraz będziemy zakazywać wszystkiego co obraża rzeczy, które ludzie darzą uczuciami? Mięsne obrażają wegetarian - zamknąć mięsne, wieprzowina obraża Muzułmanów - zakazujemy wieprzowiny (dobrze, że wcześniej zakazaliśmy mięsa). Jakbyś obraził moją matkę do poszedłbyś do sądu, ale dlatego że jest żyjącą osobą której twoje szykany mogą przynieść negatywne konsekwencje, a nie postacią religijną sprzed 2000 lat.
  • Odpowiedz