Wpis z mikrobloga

  • 459
Ja pitole, Cezary Pazura masakruje #kuzniar na wizji w #tvn24 w sprawie Golgota Picnic oraz Chazana, to Kuźniar kwituje wręcz oskarżycielskim pytaniem: "pan zawsze był tak na prawo?" Pazura: "nie, ja myślę zdroworozsądkowo", a Kuźniar: "nie, zdroworozsądkowo jest pośrodku, a pan jest na prawo".

#bekazlewactwa
  • 50
  • Odpowiedz
@NieGodny: kuźniar przestraszony, bo z jednej strony już by się rozpłakał, a z drugiej zwyzywał Pazurę, no ale nie może na wizji.
  • Odpowiedz
@NieGodny: Pazura? To ten typ co z uśmiechem na ustach pomaga prać mózgi emerytom, żeby wciskać im garnki, na które ich nie stać? Bardzo zdroworozsądkowe.
  • Odpowiedz
Jedyna zdroworozsądkowa opinia na temat Golgota Picnic jest taka, że trzeba być totalnym intelektualnym zjebem i mentalnym talibem, żeby protestować przeciw biletowanemu wydarzeniu w zamkniętej przestrzeni, przez które nikomu nie stanie się krzywda i na które ludzie wybierają się z własnej woli.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: ale i tak pomaga swoim występem sprzedawać garnki bo ludzie są zachęceni do przyjścia na występ Pazury i pokaz garnków własnie występem Pazury.

Jak ktoś uważa że występ Pazury nie ma nic wspólnego ze sprzedażą tych bubli to ma problemy z logicznym myśleniem.

Ładna pani na banerze reklamowym niczego nie reklamuje, ona tylko sobie stoi. Niezły żart.
  • Odpowiedz