Wpis z mikrobloga

@qnebra: Tak po uno polecam wrzucać na picosong.com lepsza jakość.

Po dwa nie mam dobrego sprzętu tylko same słuchawki więc za dużo nie powiem. Na mój gust troszkę buczy, powinien grać przynajmniej oktawę niżej, mógłbyś też oszczędzić tego ataku, powinien lepiej brzmieć. Ogólnie zapowiada się dobrze.

Liczę że pomogłem xD

P.S

Sub na 3xosc?
@AlcoMatt: jeżeli chodzi o pulsowanie to ma właśnie pulsować. Co do 3 OSC to cię zaskoczę, bo to niskie rejestry jednego z instrumentów, ale jeszcze zobaczę inne. Może coś się wymodzi tymi oscylatorami.
@qnebra: Do suba osobiście polecam BitInvadera ewentualnie SIDa. Moim zdaniem można uzyskać o wiele lepsze efekty. Polecam jeszcze korzystać tylko z 1 oscylatora, wtedy bas wychodzi czystszy.
@qnebra: O tym mówię, chodzi o to że sub średniawo moim zdaniem wychodzi na 3xosc. Może spróbuj tego.

Odpal organica, Wycisz wszystkie oscylatory oprócz 1. Graj go na oktawach C2-C3 (ale nie wyżej!). Częstotliwości polecam sprawdzać na analizatorze widma jak tobie sprzęt nie pozwala aby zrobić to na ucho, ewentualnie equalizerem popraw niepotrzebne częstotliwości.
@qnebra: No ten bas trochę leży, pomrukuje ale brakuje mu tego wypełnienia. Bardziej jak mid bass to brzmi niż niski bas z okolic 40-50Hz. Tylko weź poprawkę na to że moje słuchawki są trochę oszczędne w basie. Na zestawie ''z subem'' pewnie byłby bardziej odczuwalny.