Wpis z mikrobloga

@PalmerEldritch: Nic nie wiesz, nie masz o mnie pojęcia, jesteś fanatykiem zaślepionym obłędem. Jednostka która nie potrafi myśleć samodzielnie, upośledzonym psychicznie paranoikiem który wierzy w jakieś nadprzyrodzone siły. Nieudacznikiem życiowym wierzącym że modlenie się do trupa pomoże mu w życiu. Brak wiary w siebie i potęgę własnego umysłu i ślepe zaufanie nieistniejącej sile doprowadza jedynie do marginalizacji w znaczeniu społecznym. Zapewne w życiu niewiele osiągnąłeś prócz znalezieniu czegoś czego nie ma :D Wspaniale, teraz wpisz sobie to w CV :>

Widzisz jak łatwo oceniać? Ty mnie oceniłeś i ja Ciebie :)

Patrzę na was z przymrużeniem oka, z lekkim uśmiechem, jak na niepełnosprawne umysłowo dzieci. Z tymi waszymi szamańskimi praktykami i kolesiami w sukienkach. Jesteście tacy śmieszni i zabawni
  • Odpowiedz
@PalmerEldritch: Ależ oczywiście że ja się liczę. Jestem hedonista i się tego nie wstydzę. Pracuję, zarabiam na to by kupować sobie nowe motocykle, jeździć na fajne urlopy itd. Trzeba być po trochu egoistą. Ale nie zmienia to faktu że jestem dobrym człowiekiem i dobro innego jest dla mnie bardzo ważne.
  • Odpowiedz
@PalmerEldritch: Opanowałeś juz czytanie ze zrozumieniem czy jeszcze się uczysz? Ja wiem że religia nie koreluje się z inteligencją (są na to badania), no ale wierzę szczerze że poradzisz sobie i bez nadmiernej manipulacji zrozumiesz moje poprzednie zdanie. No dalej, nie bądź debilem :)
  • Odpowiedz
@PalmerEldritch: Każdy jeden. Nawet oszołom wierzący w mitologiczne bzdury. W tym się różnimy. Dla wierzących w religie niewierzący to zło i w ogóle zagrożenie dla świata. Dla nas jesteście po prostu trochę upośledzeni :> Patrzymy na was raczej z pobłażaniem niż z wrogością. Dla mnie liczy sie przede wszystkim człowiek, oznacza to wyższość człowieka i jego potrzeb nad potrzebami religii. Ja nie wierze w duszę i nie wierzę w jej
  • Odpowiedz
@blubi_su: No, wreszcie udało mi się wyciągnąć od Ciebie który człowiek jest najważniejszy: "każdy jeden". xD

Ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że interesy poszczególnych ludzi bywają sprzeczne. Ponadto wielu uważa za najważniejszego siebie samego (czyli też człowieka), a to jak uczy historia prowadzi do "kultu jednostki" oraz masowych zbrodni.
  • Odpowiedz