Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, aby zamawiać na Aliexpress podróbki oraz ciekawe przedmioty, a następnie kręcić filmy z unboxingami. Więcej info TUTAJ.

Miałem wołać mirków z tamtego postu,ale jest ich po prostu za dużo.

No więc kontynuując:

-Zamówiłem podróbki

-Nakręciłem pierwszy Unboxing( Link poniżej)

-Będę starał się tym na bieżąco zajmować.

-Pisał będę o tym pod tagiem #aliunboxings , więc warto go obserwować.

- Warto subskrybować kanał.

-Jestem otwarty na komentarze,propozycje,oceny,ale również na hejty. One powiedzą co mam poprawić.

Pierwszy film jest torchę słaby,ale z każdym kolejnym postaram się robić to bardziej profesjonalnie.

Możecie podsyłać linki do aukcji, co mogę zamówić.

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCYqhTQz7ZVbpFMtW9GPzNXA

Link do pierwszego filmu: http://youtu.be/nf-TzXVppnY

#aliunboxings #aliexpress #pokazzakupy #unboxing #chwalesie #oswiadczenie
  • 28
@zly_wieczor: Wszystko po trochu, chociaż Beatsów kupiłem 3 komplety, bo jeszcze koledzy chcieli. Jeśli upatrzysz coś co cię interesuje a chciałbyś to sprawdzić, to jeśli będę miał odpowiednie fundusze, to mogę to przetestować...
@Kamilos456: jestem za ;) fajna forma kanału ... Jedyne zastrzeżenie to jak dla mnie troszkę nietrafiony produkt do oceny. W końcu ciężko ocenić słuchawki bez porównania z oryginałem ;) Tutaj można ocenić tylko jakość wykonania i w zasadzie tyle ;) Ale działaj - chętnie będę obserwował
@Kamilos456: Co do samego filmu- zmień ustawienie kamery, może od przodu? Ten kąt osobiście mnie męczy, do tego w chwilach twoje ręce z produktem uciekają za kadr, a same słuchawki nie są odpowiednio wyeksponowane. Wstawka o januszach biznesu- myślę że niepotrzebna, skup się na produkcie :). A, i dobrze by było w filmie zawrzeć już ocenę dźwięku, to kwestia dokręcenia jeszcze jednego ujęcia i złożenia w całość, problem niewielki, a wydaje
@Kamilos456: Cieszę się, mam parę rzeczy na oku, więc pewnie za jakiś czas ci podeślę :P Powiedz mi tylko- masz jakiś konkretny ustalony budżet na jedną rzecz? Czy będziesz propozycje rozpatrywał indywidualnie?
@Kamilos456: Rozumiem, no to całkiem nieźle. Jeszcze na chwilę wracając do filmu, ostatnie dwie rzeczy do których się przyczepię- miałeś ostrość ustawioną na stół, co przez większość czasu się sprawdza, ale z tego powodu jak pod koniec zbliżałeś rzeczy do kamery obraz był rozmazany, następnym razem zmień tylko ostrość i będzie git. Do tego, skoro słuchawki mają mikrofon, to go też wypadałoby choćby powierzchownie sprawdzić, a jeśli to tylko ozdobnik, to
@Kamilos456: Pomysł dobry, ale jak zamierzasz unboxingować podróbki to prędzej czy później wpadną do Ciebie panowie z Apple Best Workers i będą aktualizować cło, oryginalność i takie tam. Random shit - jak najbardziej