Wpis z mikrobloga

Jako że święta i trochę więcej wolnego czasu to przyszedł czas na opisanie paczuszki(a raczek sporej paki) z wykopoczty. Dziękuję Ci @XTas za tą niesamowitą paczkę. Uwielbiam wszelkiego typu rzeczy które lecą daleko, wysoko i robią dużo szumu. Przyznać się muszę że jeszcze nie odpaliłem rakiety od Ciebie. Poczta Polska trochę dała ciała, wiadomo jak wszystko potrafią przetrząsać. Rakieta doszła do mnie rozdzielona z kompletnie poplątanym spadochronem, ale myślę że dam sobie radę. Cukierki oczywiście spałaszowane od razu jak dostałem paczkę. Pedobearowy termometr genialny, oczywiście wisi w zasłużonym miejscu(ruszyć się nie ruszy, jest na celowniku pistoletu skałkowego :) )

Do zestawu jeszcze książka.

Jestem niesamowicie zdziwiony i zaskoczony taką paczką. Oczywiście BAAARDZO pozytywnie. Takie coś nie tylko daje niesamowity uśmiech ale daje mi chęci do działania.

Wesołych świąt!!
Pobierz zdunek89 - Jako że święta i trochę więcej wolnego czasu to przyszedł czas na opisanie...
źródło: comment_xw3b7iE7saVtmiA4PWHgURWn3jaNDXjf.jpg
  • 3
@zdunek89: Uff, cieszę się, że się spodobało. Poczta Polska jak zawsze potrafi nas zaskoczyć, aczkolwiek nie powinieneś mieć problemów z poskładaniem rakiety. Mam nadzieję, że z książka jako tako też trafiłem. Wesołych Świąt! :)