Wpis z mikrobloga

W mojej szafce pod łóżkiem lezy wiatrówka. Nie jest to co prawda jakis sztucer ale ma lunetę i nie jedna szybę za dzieciaka juz z niej #!$%@?łem. Kiedy byłem nad jeziorkiem z rodziną oczywiście zabrałem ze sobą futerał z wiatrówką i pudełko śrutu żeby poćwiczyć celność w trakcie długiego weekendu. Stoję sobie z rańca na polance z moją wierną wiatrówka i #!$%@? jak głupi do drzewa gdy nagle patrze, że jedzie jakis traktor. Domek w którym mieszkaliśmy z rodzinką stał w środku lasu, dookoła ni #!$%@? żywej duszy, więc nieco się zdziwiłem, ale po chwili uznałem ze to bardziej wymagający cel niż nieruchome drzewo i może będzie śmiesznie. Wymierzyłem w traktor i #!$%@?ąłem śrutem prosto w silnik, myśląc że przestraszę rolnika kierowcę. Coś tam brzdęknęło, syknęło i nagle traktor stoi. #!$%@?łem spłoszony do domu jak gimnazjalista nakryty na paleniu, dobrze ze miałem na sobie swoją kurtkę przeciwdeszczową we wzór moro, dzieki czemu nie zostałem zdemaskowany. Po paru minutach traktorzysta zjawia sie u drzwi i puka, a ojciec otwiera i wita sie z nim jak ze swoim własnym bratem. Ja w tym momencie siedze juz grubo obsrany przy kominie i udaje ze kombinuje coś przy drewnie, przekładam szczapki z lewa na prawo, żeby mieć alibi. Z posłuchanej rozmowy wynikło ze panu Bogdanowi coś #!$%@?ęło nagle w traktorze jak jechał obok nas i potrzebuje pomocy. Wyszło na to ze typ jest właścicielem posesji i to od niego ojciec wynajmuje domek. Jako znajomy zaoferował pomoc w odholowaniu traktora na jego oddalone o 7km gospodarstwo i następne 3h spędziłem pomagając holować #!$%@? Ursusa za furą ojca, która co chwila zakopywała się na leśnych drogach. Po wszystkim Bogdan podziękował nam za pomoc i powiedział, że takich uczciwych ludzi to ze świecą teraz szukać w tym chamskim społeczeństwie, powiedziałem że nic nie szkodzi i wróciliśmy. Ojciec do dzisiaj mnie chwali przed znajomymi, że jestem taki dobry i dzielny chłopak i pomagałem jak Bogusiowi traktor się #!$%@?ł. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pasta #coolstory #heheszki #przegryw #truestory
  • 6
@Diabl0: tl;dr jachow jak był młody strzelił w silnik traktora ze śrutu, gość z traktora przyszedł pod chatę do ojca i prosił o pomoc w holowaniu traktora bo ten sie #!$%@?ł, jachow jest przerywem bo musiał pomagać przez 3h holować ursusa który się ciągle zakopywał a ojciec do tej pory opowiada ze synek taki pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)