Wpis z mikrobloga

żadna bzdura. Powodem tego, że go nie chciał Farage nie było chyba jego zamiłowanie do brydża. FN tez odnosił sie z dystansem, teraz oficjalnym powodem jest rzeczywiście wzięty z kosmosu antysemityzm Ozjasza, ale wiceszef FN już od dłuższego czasu nie chciał byc z nim we frakcji

@kunajk
@kunajk: Po pierwsze chyba nikt tutaj tak nie twierdził, czytaj uważnie. Po drugie, czy to JKM w czasie afery najczęściej z KNP wypowiadał się w mediach czy może ktoś inny? Tak naprawdę to nikt nie jest w stanie wykazać skąd się wziął ten wzrost. Może to zasługa Wiplera, może JKM, może obu a może gdyby żaden się nie wypowiadał to ten wzrost i tak by nastąpił?
@Velati:

Ja #!$%@?, czuję, że Korwin dziś zaora całą robotę Wiplera.

Serio on chyba jest rosyjskim agentem;/

Smutne, bo @przemyslaw-wipler dwoi się i troi żeby się pokazać, zademonstrować i coś ugrać (pomimo że jest jedynym posłem KNP w sejmie) a Janusz #!$%@? farmazony, o które zaraz się wszyscy doczepią.

W imieniu wielu waszych wyborców... BŁAGAM, zróbcie coś z JKM-em żeby się nie pojawiał w mediach i nie niweczył waszej pracy mającej
@kunajk: Między zatapianiem a robieniem wrzutek które zbijają poparcie o 1 czy p% jest różnica? Jest. Nawet sam JKM przyznał, że postąpił głupio w tej kampanii i przeprosił za swoje zachowanie. Obudź się.
Nawet sam JKM przyznał, że postąpił głupio w tej kampanii i przeprosił za swoje zachowanie.


@Velati: LOL ale manipulacja. JKM powiedział, że postąpił głupio w tylko jednej rzeczy - przyjmując zaproszenie do kropki nad i.
Między zatapianiem a robieniem wrzutek które zbijają poparcie o 1 czy p% jest różnica?


@Velati: Masz rację, że jest różnica i biorąc pod uwagę nieustanną tendencję wzrostową poparcia warto by ludzie przestali pieprzyć nieweryfikowalne głupoty.
@Velati: To Ty postawiłeś tezę, więc obowiązek dowodu spoczywa na Tobie. Jeśli powiesz, że słuchanie JKM powoduje raka, to Ty powinieneś to udowodnić, a nie ja. Obrażanie mnie, nie pomoże.