Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem wszystko. 16 kartek = 32 screeny. Sformowałem 30 założeń, 20 prawdopodobnych przyczyn, 13 kroków i rad.

Takie łatwe to nie było, trzeba sporo opanowania żeby zmieścić się w czasie :)

Tego Ctrl+Alt+Del nie mogłem znaleźć, to leciałem po kolei każdy element w drzewku gpedit.msc i dopiero gdzieś na końcu było :D

To z dniami i godzinami logowania ciężkie, szukałem tego w gpedit.msc, ale ktoś w sali rzucił hasło "net user" i chwilę później już wiedziałem:

C:\Users\Adrian>net user Adrian /TIMES:pon-czw,8-16
#egzaminzawodowy #technikinformatyk #matura
  • 51
@Visher: @Benzen: @LQQK: @Carcer: Też #!$%@?łem wszystko. 25 stron, 50 screenów. Lepiej wiecej niż mniej ;)

I #!$%@? TERAZ NAJLEPSZE! Masz racje Benzen. Niektórzy mieli proble mz gpedit.msc. Mója cała sala/grupa nie miała tego problemu ale sala niżej od reszty klasy miała i polecieli #!$%@? do nauczycieli ze im to nie dzialało. Jak mi #!$%@? anulują egzamin to #!$%@? bo zrobiłem wszysciutko co sie dało na maksa...
@Carcer: podobno wytyczne ale ja myslalem ze ta akcja z regeditem to tylko u mnie w szkole. CKE coś #!$%@?ło i #!$%@? pewnie bedzie trzeba na nowo pisac egzamin. #!$%@? a drugi juz mi na sto procent nie pójdzie tak dobrze nosz #!$%@? mac, pierwszy raz w zyciu tak dobrze napisalem jakis egzamin
@czeslavo: oby. Może poprostu usuną te zadania i zmniejszą punktacje

@adiqq: ja też. Zrobiłem to co mialem zrobić i #!$%@? mnie to obchodzi. Czemu ja mam płacic za błędy cke? ja napisałem na 100% wszystko co sie dało dokładnie opisane. 5 stron opisu ręcznie....
@Benzen: No niestety prawda. Cała moja szkoła miała z tym problem (2 grupy o tej godzinie), ale dopiero pod koniec ktoś o tym poinformował komisję, ta sprawdziła, że nikt tego nie może zrobić i z pytaniem do dyrektora. Oczywiście dyrektor pierwsze co zrobił, to zadzwonił do CKE, a tam mu powiedzieli jedynie to, że PIERWSI zgłaszamy ten problem, oni nic nie wiedzą, ale jak takie coś ma miejsce, to rozpatrzą to
@adiqq: my po dogadaniu się już po egzaminie, że sytuacja tak wyglądała u każdego, poszliśmy do informatyka (który zajmował się przygotowaniem sal) to zgłosić. Miał dzwonić do CKE i się pytać o co chodzi.