Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem wszystko. 16 kartek = 32 screeny. Sformowałem 30 założeń, 20 prawdopodobnych przyczyn, 13 kroków i rad.

Takie łatwe to nie było, trzeba sporo opanowania żeby zmieścić się w czasie :)

Tego Ctrl+Alt+Del nie mogłem znaleźć, to leciałem po kolei każdy element w drzewku gpedit.msc i dopiero gdzieś na końcu było :D

To z dniami i godzinami logowania ciężkie, szukałem tego w gpedit.msc, ale ktoś w sali rzucił hasło "net user" i chwilę później już wiedziałem:

C:\Users\Adrian>net user Adrian /TIMES:pon-czw,8-16
#egzaminzawodowy #technikinformatyk #matura
  • 51
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: Na mniej-więcej tak. Włączyłem Excela, wpisałem w pomocy Solver i jeden wynik to było właśnie Ładowanie dodatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale podczas skanowania nie znalazło żadnego wirusa. Nikomu z naszej grupy. U was też tak było?
  • Odpowiedz
@Benzen: mi najpierw sie 15min ładowała ta nowa baza wirusów a potem włączyłem skan i po 40min miałem 60% bo wooden pc w szkole to wyłączyłem bo uznałem ze to #!$%@? bo mi komp muli ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobiłem tylko screena ze sie skanowało i tyle :P
  • Odpowiedz
Ziomeczki ale wy robicie #!$%@?, jakimś kadrowaniem, 32 screeny czy to nie przesada? praca pisemna na więcej niż 5 stron?! spokojnie w 14 screenach można było się zamknąć i 3-4 stronach pisemnych, a co do gpedita, obeszliśmy to na egzaminie w dość "tępy" sposób (system XP) idziemy po ścieżce C:/Windows/System32/GroupPolicy i usuwamy zawartość tego folderu, następnie w uruchom, odpalamy gpedit.msc i co mamy.. świeżutki gpedit. swoją drogą prawdopodobnie podobną czynność można było
  • Odpowiedz
@Chomiq: Nie pomyślałeś, że część a nawet większość osób nic nie wie po prostu na temat jakiegoś folderu GroupPolicy i jego usuwaniu. Tak samo z szukaniem czegoś w regedit, we wcześniejszych latach jak było tam coś do zrobienia to podawali lokalizacje, chociaż na to już prędzej można wpaść.
  • Odpowiedz
#!$%@? wszystko 19 stron 38 zdjec :D, jak napisalem przy liczbie wydrukow najpierw 38, skreslilem i napisalem 19 to nie #!$%@? sie przy sprawdzaniu?
  • Odpowiedz
28 stron, 56 screenów, 7 stron zapisanych ;_;

U mnie gpedit działał, menedżer zadań i drukarkę naprawiłem, ale wcześniej pisaliście coś o jakimś module w excelu, który trzeba było właczyć - wtf? U mnie w arkuszu nie było nic takiego, czyli trzeba było się o tym domyśleć, czy były dwie wersje arkusza, które się rózniły zadaniami? Nawet w necie znalazłem ten swój arkusz i nadal tam nic takiego nie widze...
  • Odpowiedz