Wpis z mikrobloga

Dziś postanowiłem w końcu zacząć kontrolować to co jem, fakt na drugie śmiadanie pozwoliłem sobie na kabanosy drobiowe :/ ale ogólny bilans chyba nie jest zły? Co sądzicie o takim rozłożeniu posiłków? Z tego co wyczytałem powinienem jeszcze podciągnąć trochę węgli i białka (tak po ok 30g). Mam zapotrzebowanie na ok 2500kcal przy mojej wadze i wzroście (86kg 179cm), więc postanowiłem odciąć 500kcal i zjadać te 2000, biegam co 2 dni po ok 7-8 km.

Jeśli macie jakieś porady to bardzo byłbym wdzięczny. #dieta #odchudzaniezwykopem #odzywianie

A i chciałbym zrzucić z 5kg, stąd początek kalkulacji.
Pobierz polskipl - Dziś postanowiłem w końcu zacząć kontrolować to co jem, fakt na drugie śmi...
źródło: comment_5Xnfd80q1Y79Ra8tfQXr6YHAVeLc0tu6.jpg
  • 5
@Aerials: posiłki są troche źle rozplanowane, nie potrafie ich zmienić w programie, o 6:30 jadlem śniadanie, 10:00 drugie sniadanie (zaznaczone jako lunch) o 13:00 warzywka z jogurtem naturalnym, o 16:00 obiad, warzywa, ryba i kasza i to zawarłem w kategorii obiad, o 18 zjadłem grachamkę z warzywami i twarogiem i planuje jeszcze zjeść grejfruta (zawarte w przekaskach), lepiej przed bieganiem czy po? Biegam o 20:30