Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #januszewojny #januszesprawzagranicznych #wojna #terroryzm #abw

Myślicie, że zamachy na ważne osoby mogą być w przyszłości dokonane przez np. 10 quadrocopterów z podpiętym kilogramowym albo mniejszym ładunkiem wybuchowym? Ciekawe czy tak przyszłość będzie wyglądała ;___; Jedzie konwój z ważnym politykiem w jakimś terenie gdzie szybko jechać nie zdoła i nagle na niego 20 quadrocopterów się rzuca :o

Popatrzcie np tutaj jak ten zapiernicza :x
  • 9
@NiskiGrubas:

Ja myślę, że może coś być na rzeczy. Swoją drogą dziwie się, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by zakłócić jakieś widowisko sportowe typu mecz MŚ jakimś dronem z podczepionym transparentem, np "Kocham cie Zośka" ( ͡º ͜ʖ͡º) A może to tylko ja mam takie głupie pomysły.
Myślicie, że kiedyś będzie możliwe stworzenie quadrocoptera, który będzie miał taką nośność, że będzie można go przyczepiać do specjalnych szelek i latać sterując pilotem trzymanym w rękach?
@NiskiGrubas: ja myślę, że w przeciągu 2-4 lat trzeba będzie mieć na takie zabawki zezwolenie. W końcu to się zrobi tak tanie, że trzeba będzie zająć się jakąś regulacją tego, bo wszyscy będą mieli takie drony.