Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi powie jak tu #!$%@? jego mać strzelać! Jakiś tam najgorszy nie jestem, bo umiem korzystać ze słuchawek (a większość tego nie robi i bieeeegają, tym nadrabiam), ale no #!$%@? moje kule lecą w każdą stronę tylko nie w przeciwnika będącego 2 metry ode mnie. Mam jakieś tam przyzwyczajenie z 1.6 z fullauto a tutaj to chyba nie działa ale no bez przesady, jak ktoś stoi przede mną.

#csgo
  • 14
@oner: tick rate 64 polecam zgłębić temat :)) ja wielokrotnie widzialem jak ktoś ode mnie banie dostawał (animacja, krew na ścianie) i #!$%@?, trafiłem raz za 15 xD
@plnk: To chyba nie o to chodzi, ale ogarnę. W moim przypadku jest problem z tym, że ładuję do typa wszystko co mam z 2 do 5 "growych metrów" i się okazuje, że z kałacha i pistoletu ogólnie trafiłem raz - paranoja, jakby te kule sobie latały gdzie chcą, np. gdzieś tam do tyłu itd.

@bbackbone: Obczaję :)
@bbackbone: Z kałachem to zobaczę, ale właśnie mam wrażenie że wyjątkowo tutaj lepiej "biegać" i strzelać niż robić tak jak do tej pory (tzn wcześniej, bo od 2-3 lat nie grałem w CS). Z przyzwyczajenia kucam i walę do celu bezskutecznie a osoby co sobie biegają walą bańki :)

No i żeby ktoś mnie nie zrozumiał źle - tragedii nie ma, ale nie wiem jaki jest "sekret fullauto" jeżeli ja kucam
@bbackbone: Nawet nie chodzi o to, jak się rozkłada "rozrzut", zawsze sobie sam obczajałem, tylko może ja mam coś z ustawieniami że te moje kulki jak ślepaki. Wiesz, przez "długą" że full auto baniek nie walę problemu nie mam (chociaż pewnie się da jak i w 1.6 się dało, ale muszę się nauczyć), ale jak z kilku metrów trafiam raz to już boli. Jakby to gdzieś w kosmos leciało a to
@oner: w GO recoil jest zupelnie rozny od 1.6 Jezeli masz przyzwyczajenia z 1.6 to zapomnij i ucz sie grac od nowa. Ja przez dobry miech #!$%@?łem na csgo ze dupny recoil. Jezeli walisz fullauto to musisz jechac w dol myszka. Najlepiej pocwicz spraye na scianie i zobacz jak sie zachowuje bron. Ja polecam krotkie serie w glowe. Spray to ostatecznosc.
@HARDrychuCORE: No mam głupie przyzwyczajenia ale nie o to chodzi :) Dajesz mi teraz jakąkolwiek broń "na żywo" i Cię z niej pewnie zastrzelę z 2 metrów, żeby nie wiem co, bo kule nie lecą do tyłu, zawsze jakaś Cię trafi. Mój problem polega na tym, że właśnie z tych kilku metrów zdarza mi się W OGÓLE nie trafić. To jest jakiś absurd a np. neta mam dobrego, na bank żadne
  • 0
Jarek pasza mawiał, że 400h trzeba ponakjurwiać w csgo, żeby ogarnąć recoila. Może w tym problem?
@oner: To może być pocz części wina 64tickowych serwerów.

Gdy grasz na serwerze 64tic to np w sytuacji gdzie strzela w tym samym momencie 10 graczy serwer "gubi" strzały np dwóch z graczy bo nie jest w stanie udźwignąć wszystkiego. Odpal sobie gre z botami na ekspercie wpisz

sv*cheats 1


sv*showimpacts 1

Wtedy zobaczysz gdzie te twoje strzały latają i może wyciągniesz wnioski ;)

EDIT: w szczególności sprawdź co się dzieję