Wpis z mikrobloga

@angela09: ogólnie kobieta w smaku bardzo dobra jest, najgorzej jak się trafi na #squirting co oczywiście jest mega dla kobiety, no ale wtedy smak to już jakby 90% mocz. Sorry jak kogoś zniesmaczyłem O:-)

Ale i tak wątpię że samej kobiecie jej własne soki smakują. Choć różne są fetysze, zboczenia.
  • Odpowiedz
@niesmialy: chodziło mi o to, że konsystencja spermy nie jest aż tak różna od kobiecego śluzu, żeby nie można było sobie lizać palców ze spermą.

nie wiem czy jest dobra, nie próbowałam jeszcze. jeśli chodzi o squirt, również nie próbowałam. ilość kobiet lubiących lizać swój śluz jest proporcjonalna ilości mężczyzn lubiących jeść spermę.
  • Odpowiedz
@angela09: to jest jakoś fizycznie uwarunkowane, czy jednak kwestia ćwiczenia,

No ponoć dużo kobiet się wstrzymuje w finalnym momencie, a z tego co z tą "wyjątkową" partnerką rozmawiałem uczucie przed samym wytryskiem jest identyczne jak przed oddawaniem moczu. Może tu leży stres przed partnerem że sobie pomyśli.... a właśnie w tym momencie trzeba się jeszcze bardziej rozluźnić i...
  • Odpowiedz
@niesmialy: szczerze mówiąc jeszcze nie słyszałam, żeby któraś z kobiet się tego nauczyła. ale też nie interesowałam się na tyle, żeby być pewną tego, że nie da się nauczyć.

mówisz stres przed partnerem.. dziwnie stresować się takimi rzeczami przed partnerem. no ale..

ale wtedy przy masturbacji kobieta nie miałaby z tym problemu, prawda?
  • Odpowiedz
@pepoon: tak, masz rację. Przepraszam za pomyłkę.

@angela09: Niby tak, ale wiesz zsikać się podczas stosunku nie wydaje się zbyt komfortową sytuacją. Co do masturbacji, nie wydaje mi się, żeby kobieta potrafiła dojść do 50% wrażeń takich jakie przeżywa z partnerem (którego kocha). Poza tym pewna, nie wiem jak duża, część kobiet nie preferuje masturbacji bo to po prostu w ogóle ich nie zaspokaja. Ale mogę się całkowicie
  • Odpowiedz
@niesmialy: z tego co wiem, to większość facetów raczej to kręci.

Masturbacja raczej zaspokaja :) chociaż duża część kobiet tego nie robi, bo nie potrafi zwyczajnie. a potem są skutki przy stosunku. negatywne oczywiście
  • Odpowiedz