Wpis z mikrobloga

Macie krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Właśnie zdzwoniła do mnie żona Donalda okazało się, że chłopak popełnił s---------o. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał przez ostatnie kilka dni - był wrażliwym człowiekiem a jednocześnie musiał niemal codziennie robić konferencje, żeby prostować te ohydne kłamstwa, co wy na niego powypisywaliście. Jedyne co miał to przyjaciela, szczerego przyjaciela Nowaka, ale przez was i on jest na skraju załamania nerwowego - przez miesiąc postarzał się o trzydzieści lat! Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Kiedyś również mój znajomy z PO popełnił s---------o bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać. Macie krew na rękach, zaszczuliście wybitnego człowieka!

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach