Wpis z mikrobloga

najlepiej odwrócić wszyscy głowy i udawać, że się nic nie dzieje... jednak gdyby tam leżały pieniądze, oj oj oj, czy aby na pewno wszyscy patrzylibyście się w przeciwnym do nich kierunku? co za hipokryci. Dla mnie cała instytucja o nazwie kościół to jedna wielka zakłamana obłudna mafia.
"4Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich."

Tak gwoli
@mieszalniapasz: Ale nie wyrywamy z kontekstów.

Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im
@1649: ty ograniczony antyklerykale, kiedyś też się tak położysz, ale ze strachu. Jak nie rozumiesz wiary to jej nie wyśmiewaj. HUMOR to sobie możesz tagować swoje zdjęcie, jak ktoś leży krzyżem przed Bożym Ciałem, Eucharystią to jest jego prawo i jego wybór i wielki szacunek dla starszego pokolenia, że wie jak reagować na procesję. Banda wyśmiewających cwaniaków.