Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym #aero2? Wypełniam wniosek, płacę depozyt i za wysyłkę i mam darmowy internet? Z tego co rozumiem to co godzinę zrywa połączenie. Wtedy łączę się ponownie czy jakaś przerwa musi być?

#pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antlion: ja uzywam telefonu jako modemu/routera i się łączyły dopóki capthy nie było. poźniej od kwietnia trzeba było wpisać captcha i dalej działał, a teraz po wpisaniu i tak musisz rozlaczyc i polaczyc recznie (w telefonie wyłaczyć i włączyć transmisje danych, w modemie po prostu rozlacz/połącz chyba)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Z rok temu używałem ostatni raz, przez jakieś dwa tygodnie (teraz już brak zasięgu :( ) , ale nie przypominam sobie żebym musiał coś wpisywać. To chyba coś się zmieniło w takim razie.
  • Odpowiedz
@Antlion: nie maja z tego profitów, to utrudniają jak się da zganiając niby na sciagajacych z torrentow. ta jasne %)

wiecej pewnie osob uzywalo tego do monitoringu czy podobnych rzeczy, ale to nie jest nielegalne, wiec o tym nie powiedza.

dla mnie najgorsza jest jakosc polaczenia. normalnie po kablu te 0,5mb spokojnie wystarczy do przegladania, tutaj niestety pingi są na poziomie min 130, a często ok 300ms co niestety bardzo zmniejsza komfort
  • Odpowiedz