Wpis z mikrobloga

Bardzo chciałbym wszystkim ogarniętym mireczkom kanał użytkownika #nrgeek na #youtube - https://www.youtube.com/user/NRGeek00

Najbardziej znany z serii "Zagrajmy w crapa", ale nie te jego filmy chcę polecić.

Dzisiaj udało mu się osiągnąć 30k subów i bardzo ubolewam, że ma ich tak mało. Wg mnie jest to aktualnie najlepszy Youtuber w Polsce. Opowiada przede wszystkim o #gry, ale ma też serię o #komiks i #ksiazki .

Większość jego filmów trwa około pół godziny i jest w formie vloga. Najczęściej są to słuchowiska - najlepiej filmik zminimalizować i z przyjemnością słuchać. Zero gówna jeśli chodzi o darmene letspleye i inne raki typu minecraft. Recenzje dość obiektywne, stawiam je na poziome arhn.eu.

Do tego wisienka na torcie - moja ulubiona, ambitna seria "Odchamiamy się", gdzie można dowiedzieć się co nieco o kulturze - polecam najbardziej.
  • 10
@SC10n: Nikt Ci crapów oglądać nie każe (niestety YT to siedlisko gimbazy, a na czymś się trzeba wybić). Zobacz sobie inne jego materiały, gdzie bluzgów nie ma w ogóle, a tematy są bardzo ciekawe. Posłuchasz o książkach, filmach czy grach których gimbaza nie pamięta.
@gogiel:

Najbardziej znany z serii "Zagrajmy w crapa", ale nie te jego filmy chcę polecić.


Ta seria jest gówniana, sztuczna, nieśmieszna i po prostu nie pasuje do jego kanału. Nie rozumiem, po co on to ciągnie. NRGeek ma ogólnie dobre materiały, dopóki nie bierze się za gry.