Wpis z mikrobloga

Z ciekawości sprawdzałem po ile chodzi CS:GO na allegro i znalazłem takie coś...

...a na samym końcu pod zdjęciem - http://i.imgur.com/1rsfIb8.png

Pewnie było już o tym mówione, ale serio ludzie to #!$%@?.

Jest jakaś szansa, że allegro go zablokuje jak pozgłaszamy?

http://allegro.pl/counter-strike-global-offensive-cd-key-klucz-cs-go-i4336416910.html

#csgo #oszukujo #januszebiznesu
s.....e - Z ciekawości sprawdzałem po ile chodzi CS:GO na allegro i znalazłem takie c...

źródło: comment_eoXRPQxO5SvwctUSPeiPe5IWN7NqBSPq.jpg

Pobierz
  • 19
@speerpre: Zależy kto sprzedaje, ludzie sami ustalają ceny za giftcode, ja akurat trafiłem za 15zł. Trzeba polować na okazje :)

"Dziękujemy za zgłoszenie.

Oferta zostanie sprawdzona tak szybko, jak to będzie możliwe. Jeśli zasady zostały naruszone, podejmiemy stosowne działania"
@r3ll: ja gram już w CSa, ale mam z family sharing przez co nie działa mi matchmaking, nie mam dropu i dostępu do zmiany ekwipunku wiec pomyślałem, że dobrze będzie zakupić swoją kopie :P

Mogłem kupić jak był po 1.70 euro czy jakoś tak :P Uznałem, że jak brat kupił to wystarczy a tu dupa -_-

W każdym bądź razie będzie spoglądał na to g2a a jak nie tam to może
@speerpre: Moim zdaniem usunięcie to najgorsza rzecz jaka mogła się stać (i dzieje się tak w takich przypadkach). Jesli nie można się do niej dostać (archiwum?), a kupiłeś takie coś, to masz kłopot - nie masz dowodu przeciw kupującemu (dla siebie, taki który widzisz że masz podstawę do rozpoczęcią sporu)
@AVAW: wydawało mi się, że Ci odp :<

Masz racje, aczkolwiek ciężko byłoby im coś wywalczyć... Jeden z nich nawet dał mu pozytywny komentarz pisząc mniej więcej "polecam jeśli ktoś chce kupić nie działający klucz, idealne dla kolekcjonerów niepotrzebnych rzeczy".
@AVAW: no to chyba dobrze, nie? Skoro Ci co kupili to a były to dwie osoby to może im się uda odzyskać :) Mogą przecież ciągnąć, że to jego wina bo źle dobrał kategorie do akcji bo dał "gry" zamiast jakieś rzeczy kolekcjonerskie czy coś :P