Wpis z mikrobloga

@Persilsi: http://www.wykop.pl/wpis/8363304/#comment-21506134

Trochę pograłem i teraz mogę do tego dodać, że kogoś nieźle posrało z tym pomysłem walki pomiędzy policjantami i złodziejami w mieście. W imię walki ze złoczyńcami rozbijamy się po mieście wręcz z wojskowym uzbrojeniem, rozwalając pojazdy oraz połowę miasta. Oczywiście miasto z jakiegoś powodu jest kompletnie wyludnione, a o ile w bf4 to można było łatwo wytłumaczyć wojną, to tutaj jest to mocno nagięte i nieprzemyślane.
@Persilsi: chcesz oświadczenia spisanego przed notariuszem? Jest to wielki crap, który tylko ma wyciągnać forse, poprzez dosadny marketing, który dojdzie do takich #growychjanuszy jak ty i hajs się bedzie zgadzał. Grałem w ten shit kilka godzin po E3, odrazu unistall.
@Miton3: Nie, wystarczyłaby mi logika.

Przez to wchodząc do gry tak naprawdę nie wiadomo co masz robić. I po zachowaniu innych graczy widzę, że nie jestem w tym osamotniony.
@only: Gdzie w sieciowych shooterach znajdziesz logikę? Gdyby tak było to byś leżał po dwóch strzałach na amen do końca rozgrywki. Przecież nie wmówisz, że logiczne jest zmartwychwstanie w bazie.
@krav: no właśnie śmiecham z takich gimbów, które od darmowej bety oczekują #!$%@? wie czego. Taki sam płacz był przy becie 3, przy 4 było identycznie. Dlatego polecam wam dzieciaki skleić #!$%@? i czekać na wersję finalną.
@zioman , w bf4 nie strzela się fajnie. Skopali kompletnie kod sieciowy, balans broni i pojazdów, map. Jeśli hardline jedyne co będzie miał do zaoferowania to "fajne strzelanko" to będzie największa klapa w historii battlefielda.