Wpis z mikrobloga

tylko, że potem pokazują ją na swój sposób (dotyczy wszystkich stacji).


@kubapolice: Ty też, jakbyś miał swój program informacyjny, przekazywałbyś wiadomości na swój sposób. :)
  • Odpowiedz
@kubapolice: Oni kłamią tylko w przypadku polityki i grubszych afer, albo w ogóle o nich nie ma, coby ciemny motłoch się nie dowiedział. Przy jakichś ważnych wydarzeniach leci w kółko to samo do porzygu. Ja rozumiem, że świat karmi się plotką i tragedią, ale mogłoby być więcej wartościowszych informacji (poza polityką i gender jest też coś takiego jak nauka, biznes, technologia), żeby nie robić więcej gówna w głowie przeciętnym januszom
  • Odpowiedz
@Nevethir: szczerze, to jeszcze jakiś czas temu oglądałem @FaktyTVN codziennie, ale teraz, jak się rozkręca jakaś afera, to odpuszczam, bo wiem o czym będą. Przez miesiąc. Całe fakty. Codziennie. O matce Madzi, Smoleńsku, Powodzi, Beatyfikacji itd.
  • Odpowiedz
@kubapolice: Ja to może parę razy w roku, jak u babci jestem w odwiedziny, albo na obiedzie rodzinnym. Płycizna, tematyka i poziom dostarczają prawie tyle żenady co kolejne odcinki Warsaw Shore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nevethir: młody Chajzer tłumaczył, że zwykle nie chodzi o celowe kłamstwa, tylko lekceważące podejście do tematu przez redaktorów. Taki redaktor robi materiał, żeby był "szok i niedowierzanie", ale nie przejmuje się rzetelnością, bo większość ludzi i tak nie zna tematu na tyle, żeby zauważyć błędy.
  • Odpowiedz