Wpis z mikrobloga

Dziś przyszła paczka z #aliexpress. Zamowiłem sobie projektor coby miec na czym ogladac #mundial2014. Przesyłka trwała 5 dni roboczych ( z Hong Kongu do Norewgii). Ceny projektorow od 100$ do 400$, ja wybralem taki za 230. Pierwsze wrażenia super, obraz ostry i kolory nasycone. Zobaczymy ile pożyją diody, ktore niby powinny wytrzymac 50k godz. Jak wytrzymaja polowe tego czasu to bede zadowolony. Juz wiem ze nastepny projektor kupie od tego samego sprzedawcy.
soss - Dziś przyszła paczka z #aliexpress. Zamowiłem sobie projektor coby miec na czy...

źródło: comment_NkVTYEoxz62b1iLFPcEKhxkMoytsjpKh.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@jackieboy: postaram sie jak najszybciej, bo mieszkam na takiej wyspie gdzie poprostu nie dostane tutaj niczego takiego :P

edit:

tzn nie mam bialej sciany, a ekranu jeszcze nie kupilem.
  • Odpowiedz
@jackieboy: bez przesady, takie gowineko to sam sobie zrobie. musze znalezc jakas hurtownie ktora oferuje materiał dobrej jakosci i odpowiedniej szerokości. a jak znajde wiecej czasu to bedzie automatyczny :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pienio69: na jakosci nic nie stracil, dziala i jak narazie nie zanosi sie na to aby przestal. Ciezko znalezc za te kase cos lepszego
  • Odpowiedz
@soss: Podepnę się pod pytanie. Widzisz jakieś wady po tych czterech miesiącach używania? Używasz go w miarę regularnie czy wolisz TV/monitor? Czy może szukasz już czegoś lepszego?
  • Odpowiedz