Wpis z mikrobloga

Dziś przyszła paczka z #aliexpress. Zamowiłem sobie projektor coby miec na czym ogladac #mundial2014. Przesyłka trwała 5 dni roboczych ( z Hong Kongu do Norewgii). Ceny projektorow od 100$ do 400$, ja wybralem taki za 230. Pierwsze wrażenia super, obraz ostry i kolory nasycone. Zobaczymy ile pożyją diody, ktore niby powinny wytrzymac 50k godz. Jak wytrzymaja polowe tego czasu to bede zadowolony. Juz wiem ze nastepny projektor kupie od tego samego sprzedawcy.
soss - Dziś przyszła paczka z #aliexpress. Zamowiłem sobie projektor coby miec na czy...

źródło: comment_NkVTYEoxz62b1iLFPcEKhxkMoytsjpKh.jpg

Pobierz
  • 38
@Kypy: przepraszamy bla bla bla, w twoim kraju nie obejrzysz:P

@Wolvi: zawsze kiedy ogladalem cos na projektorze,, bylo to zazwyczaj w pubie czy innym klubie i nie interesowalem sie co to za projektory. moge ocenic tylko na podstawie danych technicznych i tego co widze w tej chwili. smialo dam 8/10, bo nie spodzeiwalem sie ze chlodzenie bedzie tak slyszalne.
via Android
  • 0
@Czupax: wartosc na rachunku to 100$. Zdziwilem sie troche bo cla nie bylo mimo iz paczka wg sledzenia dhl byla w urzedzie celnym. Moze byl dzien przed swietem i w dupie mieli wszystko.