Wpis z mikrobloga

Podsumowanie! Od teraz oprócz głosów z przelewów, które zostały wykonane do tej pory i o których wiem, że jeszcze przyjdą ( @Doleginho i @filiprock ) wszelkie głosy na sloty zostaną całkiem olane :)

Uzbieraliśmy razem 680,69zł (bez @filiprock bo nie wiem ile dorzuci). Złożyło się ostatecznie 45 osób (sic!). Tyle monet powinno starczyć nam na jakieś pół roku mordowania się wzajemnie online.

Walka pomiędzy 32 i 48 slotami była zacięta i przez dłuższy czas oba szły łeb w łeb.

Ostatecznie ilość głosów wygląda tak:

32 sloty - 24 głosy

48 slotów - 21 głosów

Jak widać wygląda na to że 32 sloty zostaną jeszcze z nami ALE w związku z tym, że głosów na 48 jest bardzo dużo a VIPów więcej niż chcecie slotów ( :) ) - zobaczymy jak wyjdzie. Jeśli będzie się zdarzać, że serwer będzie zawalony VIPami i inni nie będą mogli wejść to przeskoczymy na 48 slotów.

Dodatkowo będę prowadził małe testy związane z dynamicznym przestawianiem ilości aktywnych slotów w zależności od trybu gry. Jeśli będzie to działało odpowiednio to weźmiemy 48 slotów i będziemy mogli pograć porządnie na każdej mapie :)

#wykoparmy #wykopserwer
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodatkowo będę prowadził małe testy związane z dynamicznym przestawianiem ilości aktywnych slotów w zależności od trybu gry. Jeśli będzie to działało odpowiednio to weźmiemy 48 slotów i będziemy mogli pograć porządnie na każdej mapie :)


@moriturius: To mi się podoba. Kasy na to nie brakuje.
  • Odpowiedz
@parasolki: @Navrazz: Dokładnie tak. Zazwyczaj po skończonej rundzie dość sporo osób wychodzi. Wtedy można spróbować przestawić ilość aktywnych slotów. Mam nadzieję, że serwer nie będzie wypierniczał wtedy losowych osób tylko po prostu zablokuje możliwość wchodzenia nowym. W ten sposób po jakimś czasie teoretycznie powinno się ustabilizować na niższym poziomie.

W drugą stronę oczywiście żadnego problemu nie ma :)
  • Odpowiedz
@parasolki: PIERWSZE SŁOWO DO DZIENNIKA DRUGIE DO ŚMIETNIKA! Nawet nie myśl żeby zdanie zmieniać :P

Ale masz rację 48 na dużych CQ jest spoko ale na TDMach i Rushach nie bardzo.

@moriturius: mhm, zastanawiałem się właśnie jak można rozwiązać problem przy przechodzeniu z 48 na 32.

A maplista będzie zmieniana? Bo nie widzę kanałów na rushu (niedawno były), chętnie pograłbym też kanały, metro i teheran na CQ. I
  • Odpowiedz
@Navrazz: no dlatego zagłosowałam na 32, lepiej się pomęczyć na cq których jest mało niż ledwo móc odrodzić przy rushach których gramy najwiecej

Aaa i dołączam się do pytania o mapy, bo mi też tych brakuje. Ja na wszystkim lubię grać, im więcej różności tym lepiej, tylko sqdm i małe cq ssą.
  • Odpowiedz