Wpis z mikrobloga

Podsumowanie! Od teraz oprócz głosów z przelewów, które zostały wykonane do tej pory i o których wiem, że jeszcze przyjdą ( @Doleginho i @filiprock ) wszelkie głosy na sloty zostaną całkiem olane :)

Uzbieraliśmy razem 680,69zł (bez @filiprock bo nie wiem ile dorzuci). Złożyło się ostatecznie 45 osób (sic!). Tyle monet powinno starczyć nam na jakieś pół roku mordowania się wzajemnie online.

Walka pomiędzy 32 i 48 slotami była zacięta i przez dłuższy czas oba szły łeb w łeb.

Ostatecznie ilość głosów wygląda tak:

32 sloty - 24 głosy

48 slotów - 21 głosów

Jak widać wygląda na to że 32 sloty zostaną jeszcze z nami ALE w związku z tym, że głosów na 48 jest bardzo dużo a VIPów więcej niż chcecie slotów ( :) ) - zobaczymy jak wyjdzie. Jeśli będzie się zdarzać, że serwer będzie zawalony VIPami i inni nie będą mogli wejść to przeskoczymy na 48 slotów.

Dodatkowo będę prowadził małe testy związane z dynamicznym przestawianiem ilości aktywnych slotów w zależności od trybu gry. Jeśli będzie to działało odpowiednio to weźmiemy 48 slotów i będziemy mogli pograć porządnie na każdej mapie :)

#wykoparmy #wykopserwer
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artysta89: skąd wiesz, że lubię herbatę? #stalkujo

Jestem za 48 ale tylko na cq dużych, na resztę 32, co nie przeszkadza w wykupieniu większej ilości slotów i będzie można robić magiczne sztuczki z manipulowaniem nimi.
  • Odpowiedz
@moriturius: to ja jeszcze dorzucę coś od siebie. Jeśli będą testy z dynamiczną ilością slotów to chyba zbędny staje się plugin do głosowania na mapy. Lepiej będzie ustawić kilka rushy i kilka CQ pod rząd żeby nie było takich sytuacji że najpierw gramy rush 32 potem wybrany jest CQ czyli 48 slotów a potem znów rush na 32. Obawiam się że serwer nie zdąży się zapełnić a już trzeba będzie
  • Odpowiedz