Wpis z mikrobloga

@UlfNitjsefni: Za 200zł nie będzie łatwo znaleźć przyzwoitych nausznych słuchawek z mikrofonem które nadają się by zabrać je na miasto. Jest taki wynalazek jak Koss iPorta Pro ale jak to gra nie mam pojęcia. Są też Koss Porta Pro KTC i Sennheiser PX100IIi, ale ponad budżet. Jedne i drugie polecam choć uważam że liczenie sobie 100zł extra za mikrofon w jakby nie patrzeć budżetowych słuchawkach to trochę przesada. Wszystkie są konstrukcji
@UlfNitjsefni: Audio-Technica WS55i, dość uniwersalne, wszystko na nich zabrzmi przynajmniej dobrze przy czym ich wygoda pozostawia trochę do życzenia. Mi z androidem mikrofon działał bez problemu, przyciski już nie. Z większych AKG K551 i Sony MDR-1R przy czym nie wypowiem się na temat mikrofonu bo nie mam w zwyczaju go sprawdzać testując słuchawki (nie używam telefonu jako odtwarzacza). Ale myślę że sprawdzisz to bez problemu w necie czy jest kompatybilne z
@UlfNitjsefni: Sennheiser akurat z takich lepszych słuchawek z mikrofonem ''na miasto'' to ma tylko dwa modele chyba, Momentum i Momentum On-Ear ;p Te drugie są całkiem niezłe, On-Ear według mnie przecenione. Myślałem że model HD-25 ma wersję z mikrofonem ale nie mogę nic takiego znaleźć a szkoda bo fajne słuchawki.

Philips ma kilka fajnych modeli z mikrofonem, model M1 słyszałem i gra to całkiem nieźle (tylko są otwarte). Sony DRZX701iP, o