Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

A jednak wykopaczka doszła. Mój listonosz w zamian za nie doniesienie awizo będzie siedział na karnym jeżu. Chciałbym gorąco podziękować @OddaliMiPuzzle za to, że mimo iż nie musiała, to w ramach wolontariatu zrobiła mi tak fantastyczny prezent. Nie ma co, masz gust i gest :) Prezent zapakowany w wiele warstw sprawił mi co prawda nieco trudności, bo nie miałem akurat pod ręką nic ostrego, ale jak wiadomo im dłuższa gra wstępna tym więcej przyjemności z konsumpcji :)

Pierwsze co zobaczyłem po zdarciu folii to gustowne, solidne pudełeczko, które na pewno mi się przyda, chociażby na duuuużo michałków (uwielbiam), które również stanowiły część zawartości paczki. W środku ręcznie napisany list, za który dziękuję i na który z pewnością odpiszę, bo nie rzucam słów na wiatr.

Kolejną rzeczą jest ogromny zapas kaw i innych wynalazków, których recenzjami na pewno pochwalę się pod tagiem #pijewynalazki Jako że jestem strasznym kawoszem i wypijam nieskromne ilości tego napoju, to jest to prezent trafiony i na pewno się nie zmarnuje.

Następnym elementem jest "Wielka Księga Kawałów Barowych" dzięki której mam nadzieję zgarnę niezłą pulę plusów na mikro jako król sucharów.

A oto zdjęcie tego co było w środku (było pojawia się tu nie bez powodu, bo michałki patrzyły się na mnie tak, jak jeszcze nic się na mnie nie patrzyło)

http://i.imgur.com/bRWtx.jpg

P.S. Jak już kiedyś pisałem tutaj, mam zamiar Ci się odwdzięczyc @OddaliMiPuzzle za dobre serce. Przed świętami raczej nie ma na to szans, ale przed nowym rokiem możesz się spodziewać paczki z listem ode mnie.
  • 6