Wpis z mikrobloga

Właśnie podpisałem umowę z Orange. Abonament z ubezpieczeniem telefonu i 3GB LTE + iPhone 5s za 150zł miesięcznie. Po 5 latach z Androidem zmieniam system i plastikowy Galaxy SIII na japko, ciekawe co to będzie :)

#ios
  • 9
  • Odpowiedz
@LeSmoke: @captain6666: Dzięki, sam jeszcze nie jestem pewien czy się cieszę, ale nie widziałem innej alternatywy - Android trochę zraził mnie swoim czasem (a raczej powolnością) pracy oraz plastikowymi telefonami, a #bojowkawindowsphone jakoś mnie nie przekonała do swoich racji. Liczę, że Apple i ich telefon posłuży mi długo i sprawnie.

Za telefon nie płacę nic, jego opłatę rozłożyłem sobie na raty - 85zł abo z ubezpieczeniem
  • Odpowiedz
@Sixshoes: Reasumujac lekko ponad 2000zl za telefon przyjmujac ze oferty no limit sa juz od okolo 30zl np RedBull + ubezpieczenie pewnie okolo 2 dych na m-c. A po ile ten Iphone jest w wolnej sprzedazy?
  • Odpowiedz
@worldmaster: 75zł * 24miesiące daje za telefon - bez abonamentu no limit cenę 1800zł. na rynku phone5s 16gb to koszt rzędy 2400-2600zł. Dodając do tego ubezpieczenie, które daje mi możliwość dwukrotnej wymiany telefonu w przypadku zalania/potrzaskania/kradzieży, myślę że to spoko deal.

A nawet jak nie, mam to w dupie ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@tejotte: no to milo mi to słyszeć. Normalnie pewnie jeszcze przez rok bhm siedzial na sIII ale pewnego dnia, po 2 latach korzystania, telefon mi sie wylaczyl i juz ni e wlaczyl. Serwis powiedzial ze to procesor i telefon to trup. Ahh ta zmowa zarowkowa :( za tydzien w srode odbieram telefon. Jesyem podekscytowany :D
  • Odpowiedz