Wpis z mikrobloga

nie mam #adblocka uwazam ze dac zarobic na reklamach mozna, z tych portali co korzystam, no wiadomo jezeli ktos nie przesadza, no ale najwiekszym #!$%@? jest dla mnie, jak sa filmiki, ok reklama nie raz pol minuty czy wiecej, potem nagle wyskakuje ze blokada regionalna i poza terenem Polski nie moge go obejrzec, jeszcze by bylo ok, gdyby to byl filmik z Polski, ale nie to filmik z hameryki, ktory umiescili i ja go nie moge zobaczyc. No to #!$%@? na #!$%@? 2 minuty reklam czy iles tam mi puszczaja przed obejrzeniem filmu, a potem mi wyskakuja ze nie moge obejrzec, to od razu powinna byc taka informacja i nie puszczac reklam albo cos :/ jakis UOKiK czy cos powinno sie tym zajac i tego zakazac, jezeli mozna bylo narzuc ta informacje z ciasteczkami, to mysle ze z tym bardziej powinni cos zrobic :)

#gorzekiezale #boldupy
  • 7
@mowie_co_mysle: niby tak, ale tak to jest ze wszystkim, i jak powiem, a nic z tego nie maja ze mnie, to po co sie meczyc, i tak zrobia wszyscy, to wtedy nikt nic nie bedzie zarabial, a wtedy wiekszosc pewnie upadnie, taki wypok pewnie tylko glownie na reklamach zarabia, oczywiscie tutaj sa wieksze sumy, bo do nich sami sie zglaszaja, no ale jakby nic nie zarabiali, to jakby wszystkich utrzymali? (mowie
@porque: tak szczerze ci powiem, że mnie jako użytkownika/konsumenta zupełnie nie obchodzi w jaki sposób oni zarabiają, ja robię tak żeby dla mnie było dobrze a oni niech się martwią o siebie, w imię czego mam im dawać zarabiać na reklamach skoro oglądanie ich jest sprzeczne z moimi interesami, nie będę z siebie robił miłosiernego samarytanina żeby oni mogli więcej zarobić, jeśli się utrzymują to znaczy, że mają wystarczająco duży zysk
@mowie_co_mysle: tak, tylko ze gdyby wszyscy zablokowali reklamy, to by tych portali nie bylo i na mirko bys nie mogl siedziec, taka prawda, no ale sa tacy naiwniacy jak ja, dzieki czemu jeszcze to jakos dziala, bo chyba wypok nie zarabia na czyms innym, no chyba ze nie wiem i ma jakies inne zyski jeszcze, to wtedy jest tylko dodatek wiec mozna wtedy korzystac z tego i blokowac ewentualnie reklamy. No
@porque: byłyby, po prostu znaleźliby inny sposób na zarabianie.

dużo użytkowników jest tak nieogarniętych lub leniwych że nawet nie chce im się instalować adblocka albo rzekomo lubią oglądać reklamy i im nie przeszkadzają

a wykop zarabia na znaleziskach sponsorowanych m.in. ale je też można zablokować, nie będę fundował Michauowi dodatkowych rogali żeby ich nie przedawkował( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mowie_co_mysle: tak tylko nie wiem czy bys chetnie placil za abonament na kazdej stronie za korzystanie z niej, np jakby takie cos zrobili :)

no i tez jest tak jak mowisz :) btw myslalem ze znaleziska sponsorowane tez sa blokowane z automatu przez adblocka xD