Wpis z mikrobloga

@SiekYersky: Powiem Ci, że to tak właśnie brzmiało, ale spory udział w zaklęciach musiało mieć słowo określające w sposób wulgarny męskiego członka.

@blyskotliwy: Ale to bliskie człowiekowi takie... I zawsze się mówi, że we dwóch to unikają interwencji w takim wypadku.

@wykopkami: Nie wymagajmy od nich za wiele, o tej porze już śpią sobie smacznie ;P
@Tamerlan: Myślę, że gdybym miał przy boku gnata i pałę oraz pozwolenie na ich używanie, to bym ich przegonił samodzielnie (nie mówię, że bym strzelał do nich, ale ostrzegawczo w powietrze, kilka pał na żebra i byłby spokój).

A mój rówieśnik, który został psem, nie zdołał kiedyś dogonić mojego #!$%@? w 4 dupy kumpla. Taki niski karczek przy kości z ilorazem inteligencji mniejszym od owczarka niemieckiego. Toteż #chwdp.
@SamiecAlfa: Nah, na co dzień opinia o nich jest niezbyt dobra, wręcz wulgarna, a to już drugi raz gdy mnie pozytywnie zaskakują. Ostatnio darowali mi i kumplowi mandaty za spożywanie alko w miejscu publicznym bo cytuję: "panowie są tu cicho i nikomu nie przeszkadzają".