Wpis z mikrobloga

@piotrfelix: po prostu co i rusz są komentarze jak wyżej od osób niezainteresowanych kpopem. Niektóre obraźliwe, ale już się człowiek przyzwyczaił i najczęściej je ignoruje. Ja nie interesuję się bieganiem i nie rozumiem, jakim cudem to kogoś to nie nudzi, ale nie piszę komentarzy pod wpisami ludzi o bieganiu. Po prostu. K-pop to pop jak pop, a że w innym języku? ( @costadelsol ) Większość słuchaczy amerykańskiego popu nie
  • Odpowiedz
@abstrakcyjny_nick: bylam na vol.2, teraz nie ide bo mi nie odpowiada dzien. ale jak ty sie wybierasz to od razu szykuj sie na piskliwe nastolatki (czasem wygladajace jak chlopcy i naprawde ciezko je odroznic od chlopaka, ale to nie chlopcy). ogolnie jak pojdziesz z kims kogo znasz to bedzie fajniej, jak pojdziesz sama to mozesz sie czuc dziwnie, ale na pewno kogos zapoznasz. trzymaj sie tylko bardziej tych starszych osob
  • Odpowiedz
@czapu: Odnosiłem się do ogółu zachowania usera, który potrafi co jakiś czas spiąć dupę o byle błahostkę na temat kpopu czy coś... Naprawdę trzeba zachować dystans do swoich zainteresowań i pasji, a nie na siłę robić krucjaty.

No i sorry, ale "Nie rozumiem jarania się kpopem… ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jak może się podobać coś czego się ani słowa nie rozumie ._" to też ironia ;)
  • Odpowiedz
@ewanq: cóż, co do młodocianych fanek to mam pewne doświadczenie już :P Byłam na jednym kpop party w Proximie ze 2 lata temu i na spotkaniu z Simonem i Martiną z EYK. Cóż. Tak, ci chłopcy co nie wiesz, czy to chłopcy czy jednak dziewczynki, ale chyba dziewczynki. Prawdopodobnie widziałyśmy tych samych ludzi :]
  • Odpowiedz
nie umiesz się odciąć nieco


@Tfor: myślę, że jak na ilość obraźliwych/bezsensownych komentarzy pod tagiem #kpop to umiem się odciąć, naprawdę. Wręcz nie rozumiem, czemu ty się teraz czepiasz, skoro najwyraźniej @piotrfelix chciał odpowiedzi i ją otrzymał (a teraz ma bana, więc dupa z tego wszystkiego). Dodatkowo nie rozumiesz chyba słowa "ironia" i mylisz ją z "żartobliwym dogadywaniem" co najwyżej. Ironią by było, gdyby np. @Sergeant_Matt_Baker
  • Odpowiedz