Wpis z mikrobloga

Pojechałem dzisiaj do marketu po płyty cd do radia. Wracając do domu zatrzymałem się, aby przepuścić dwie kobiety na przejściu. Okazało się, że jedną znam z widzenia, pamiętam ją jeszcze z gimnazjum, jest 2 lata starsza. Jak tylko się zatrzymałem spojrzała mi w oczy i kiwnęła głową w podzięce ciepło się uśmiechając - uśmiech django/django :) Zrobiło mi się bardzo miło, więc pojechałem do domu okrężną drogą, żeby poprzepuszczać innych na przejściach. Nie jest źle w tym narodzie, większość reakcji była podobna, wszyscy się ciepło uśmiechali w moim kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°), kurczę to takie miłe.

#zyczliwosc #coolstory #jezdzebezcelu #jezdzebolubie
  • 11
@Edwards: a mi dzisiaj baba chciała wpieprzyć się pod koła... w takich chwilach żałuję, że nie mam kamerki, bo wyglądało to przekomicznie, choć takie nie było. bo wbiegła na jezdnię znikąd (pasów nie było) no i jak zauważyła mnie hamującego (w sumie wyhamowałbym bezpiecznie przed nią) to pojawił się na jej twarzy jakiś taki niezrozumiały uśmiech i w połowie drogi machnęła ręką jakby do siebie i zawróciła, że niby nic się