Wpis z mikrobloga

#dieta #masa #fitness

Mireczki! Chciałbym przejść na dietę i jeść 3500 kcal dziennie. Mam 190 cm wzrostu i ważę 63 kg. Praca biurowa (siedząca, mało ruchu), umiarkowany wysiłek po pracy czyli biegam 2-3 razy w tygodniu po 40 min. Mój cel to ważyć ~80 kg. Bardzo proszę o wskazówki jak ułożyć dietę, bo jak wchodzę na pierwsze lepsze forum to mi mówią, że mam się ładować odżywkami jak świniak a do tego jeść kurczaka 12 razy dziennie... Zależy mi ogólnie na w miarę różnorodnej diecie, bez suplementów, odżywek, sterydów, gainerów etc.

Z góry dzięki za pomoc!
  • 18
  • Odpowiedz
@MrDerinq: po 1 przestań biegać bo niepotrzebnie spalasz kalorie, wyjątek: sprinty ale to też nie powinno trwać więcej niż kilkanaście minut, nie ćwicz na pusty żołądek, długie przerwy między ćwiczeniami/seriami 2-3min ( u ekto jest na odwrót niż zwykle mówią ^^ ).

Co do diety no to przydałoby się jakieś 1,5g białka /kg przy czym organizm jednorazowo nie przetworzy więcej niż 30g a po treningu zjedz jakieś węgle (uzupełnią to co
  • Odpowiedz
@MrDerinq: Zmień bieganie na siłownię i staraj się jeść na prawdę dużo. Prawdopodobnie masz taki sobie apetyt i stąd ten kłopot. W Twoim wypadku odżywki są o tyle fajne, że łatwo w siebie wcisnąć kalorie tą drogą.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Nie chcę nic wyrwać, mam już swoją Panią, mieszkamy razem :) Nie chcę być przypakowany, chcę wyglądać i czuć się zdrowo, a nie jak uciekinier z Auschwitz jak ktoś wcześniej napisał. Złośliwe to było może, ale dużo w tym racji.
  • Odpowiedz