Wpis z mikrobloga

Mój #niebieskipasek ostatnio żalił się, że ma mało zadań i że jego wiedza się marnuje i że nie po to poszedł do pracy, by się tylko w monitor gapić. Poszedł do szefa z tą skargą i zamiast więcej zadań i obowiązków dostał podwyżkę. A ja dalej szukam pracy :( Ech...

#gorzkiezale #pracbaza #praca
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trollik: co takiego robisz że szukasz tej pracy już dwa miesiące?

Wiem że pracowanie w zawodzie to fajna sprawa ale o taką pracę trudno i czasem warto wziąć coś żeby sobie dorobić (nawet 2-3 razy w tygodniu) i w międzyczasie szukać czegoś lepszego niż siedzieć i nie robić nic i ograniczać swojego faceta.
  • Odpowiedz
@kicioch: Szukam pracy w przedszkolu, ale muszą to być 2 dni w tygodniu, bo resztę tygodnia mam szkołę. Na razie póki mam jeszcze swoje pieniądze, to nie chcę szukać byle czego. Jak się skończą oszczędności, to wtedy przyjmę jego pomoc i pójdę do byle jakiej pracy.
  • Odpowiedz
On mi nie daje uwag, że mam znaleźć pracę. On też chce za wszystko płacić, ale ja się na to nie godzę. Jak mi coś proponuje, np. jakaś wycieczka na weekend i kiedy mówię "nie, nie mam pieniędzy i nie chcę byś za mnie płacił", to wtedy jest lament, że ja nic nie chcę, że nie chcę by płacił i pracy nie szukam, że tak żyć przecież nie można i to mnie
  • Odpowiedz