Wpis z mikrobloga

@Sproket20: nawet mi nie zal osob ktore kupuja sobie zwykle polo za kilkaset zl :) znajdz mi niemca ktory kupuje polo za 300 euro, tylko polaczki z kompleksami wydaja tak bez sensu kase zeby sie pokazac :D
@SatanD: za 300e? max zwykłe polo kosztuje w granicach 115e. na promocjach - 60% zawsze kupuje po 35-40e. Wole sobie kupic 3-4 takiej dobrej jakości poluweczki niż #!$%@?ć w jakiś no name i po 3-4 miechach stwierdzić że materiał szmata. także wiesz. mam też dobre gatunkowo polówki i nie RR czy Tommy ale np. Holister - materiał grubszy - chyba najgrubszy jaki widziałem na oczy 3 lata mam polówkę wygląda na
@Sproket20: Zle mnie zrozumiales, chodzilo o to ze niemiec nie kupi polo ktore niczym mega sie nie wyroznia (wiadomo ze jest dobrej jakosci) za 300 euro, ale polak za 300zl juz kupi chociaz to dla obu wychodzi mniej wiecej tyle samo roboczo-godzin :p
@Sproket20: Zle mnie zrozumiales, chodzilo o to ze niemiec nie kupi polo ktore niczym mega sie nie wyroznia (wiadomo ze jest dobrej jakosci) za 300 euro, ale polak za 300zl juz kupi chociaz to dla obu wychodzi mniej wiecej tyle samo roboczo-godzin :p


@SatanD: ok tylko ze ja za pelna cene nie kupuje nigdy. Az taki bogaty to nie jestem lecz byly czasy że kupiłem polówke za 89€ fajna była
źródło: comment_zR7X0vFpCzRXLjZqeUuWas6T0YXaSk9y.jpg
@botereq: w Irlandii jest np. Outlet Ralph Lauren w mieście Kildare - nawet można czasem dostać taniej. ja zwykle czekam na promocję w sieci sklepów Brown Thomas to jest coś jak PEEK & CLOPPENBURG tyle że mniejszy. Ale pozatym chociaż 2-3 razy w roku dają promocję do -75% więc można się zaopatrywać. W polsce od dawna nic nie kupiłem bo tak jak mówisz ceny kosmiczne. Przykład w gdańsku w galerii bałtyckiej
@Sproket20: bo Polsza to chory kraj. Nie zapomnę jak przyjechali do mnie Francuzi. Oni mają chyba najgorsze i nierealne wyobrażenie o Polsce z krajów zachodu. Myślą, że tu wozy konne jeszcze jeżdżą itp. Ale do sedna. Pierwsze co chcieli to do sklepów z elektroniką i z ubraniami bo myśleli, że się obkupią tanio. Czekam, czekam wyszli ze smutnymi minamii i z niczym. Pytam się o co chodzi. "tu jest drożej albo