Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory Ten koleś to żywa legenda miasta #gdynia kiedyś miał strój policjanta, teraz się przerzucił na straż miejską. W każdym razie pilnuje porządku "na dzielni". Pamiętam jak kiedyś wracałem z meczu autobusem, jakaś laska stała na przystanku, a on wysiadł i mówi do niej: "pani uważa, tutaj gwałcą", wsiadł i jechał dalej. W drodze mówił coś do krótkofalówki typu: 201 orzeł zgłaszam się. Słyszałem też parę historii jak kogoś chcieli pobić, a nagle zjawiał się on i napastnicy baranieli.

Dużo ludzi ciepło się o nim wypowiada, wielu ludziom bezinteresownie pomagał. Ktoś w komentarzach pod tą fotką pisał, że np. odprowadzał jego babcie w nocy do domu, jak ta prowadziła swój kiosk albo, że jak Seba i Mati zajmowały boisko dzieciakom, które miały trening i nie chcieli zejść to ich przeganiał.
P.....k - #coolstory #truestory Ten koleś to żywa legenda miasta #gdynia kiedyś miał ...

źródło: comment_eYvY8gJuUgeLC2vRayQ7pTYwL3oYxEB2.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Pismak: tyle razy widziałem go w SKM po meczach Arki i zawsze takie "WTF" w głowie. Koszulka Arki, a ubrany jak policjant/SM i z pałką.

Fajnie w końcu dowiedzieć się coś więcej. Łap plusa.
  • Odpowiedz