Wpis z mikrobloga

Mój dziadek całe życie palił p-------y. Gdy miałem ok. 10 lat, moja mama ubłagała go, żeby rzucił palenie, jeśli chce dożyć zdania matury przez swoje wnuki. Rozpłakał się, bo zdał sobie sprawę, że mama ma rację i postanowił natychmiast skończyć z nałogiem. Niestety, 3 lata później zmarł na raka płuc. Totalnie mnie to zniszczyło. Mama kazała mi przysiąc, że nigdy nie wezmę papierosa do ust i nie sprawię rodzinie takiego bólu, jaki sprawiła śmierć dziadka. Mam 28 lat i nigdy w życiu nie tknąłem papierosów. Muszę przyznać, że teraz nawet trochę żałuję tego wyrzeczenia, bo Wasze wpisy na mirko i tak dają mi raka.



#pasta #humor
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BillHickok: Łatwo Ci mówić, predyspozycje do uzależnienia są w genach. Są ludzie, którzy w ogóle się nie mogą uzależnić od nikotyny. Na mnie przykładowo działa silnie, uzależniam się silnie. Rzucenie wiąże się z głębokim dołem psychicznym, myślami samobójczymi, depresją. Oczywiście przechodzi, ale trwa to długo. Do dzisiaj nie jestem tak wesoły jak przed rzuceniem a to już ponad rok.
  • Odpowiedz
@BillHickok: Kiedyś czytałem artykuł, że zrobili badania genetyczne Ozziemu Osborne'owi, i wyszło, że nie może się uzaleznić od nikotyny ze względu na domieszkę 7% neandertalczyka :D Za to k-----a dla niego to horror, także patrząc na to jak CI idzie na siłce, i na tą nikotynę lepiej nie próbuj koksu. :D
  • Odpowiedz