Wpis z mikrobloga

@Nikczemny: nie bardzo. Są jakieś hack'n'slash'e typu "Drakensang online', ale tam z kolei nie ma interakcji między graczami niemalże. Szkoda, uważam, że gry przeglądarkowe to niewykorzystany potencjał.
@karuzel: mnie coś wlasnie ciągnie do przeglądarkowych... jeszcze kilka lat temu grałem w plemiona i miałem z tego dużo satysfakcji i wiele osiągnąłem, ale gra zżerała mi już za dużo czasu by kontynuować ;)
@Nikczemny: Hah, też grałem w Plemiona w ogólniaku. Miałem w klasie typka, który przez tę grę przestał być prymusem:D Jeśli chodzi o gry via www, to (jako żem kreatywny w każdym tego słowa znaczeniu) tylko odrobiny samozaparcia brakuje mi, żeby spisać i przystępnie przedstawić (prezentacja) swój plan na przeglądarkową grę idealną. Tak na wszelki wypadek. Dla potomności. A nóż, może kiedyś, przypadkiem wpadnę na innych zapaleńców i projekt udałoby się zrealizować?
@karuzel: spisz, jak najbardziej ;) Myślę, że mógłbyś znaleźć ludzi, którzy to zakodzą :P Co prawda mogłoby to długo zająć, zanim byś kogoś przekonał, ale próbować warto, jeśli pomysł jest dobry :)