Wpis z mikrobloga

#samochodykudlatego Ostatnio był Tico, więc dzisiaj wrzucam Matiza. "Matiz poza swoją przystępną ceną oferuje wiele elementów wyposażenia poprawiających bezpieczeńśtwo, komfort i wygodę pasażerów"

WOW TAK BARDZO KOMFORT ZEGAREK CYFROWY TYLNA PÓŁKA WOW DZIĘKI DEŁU

Pewnie wszyscy o tym wiedzą, ale nie szkodzi przypomnieć, że Daewoo Matiz jest de facto odrzuconym projektem Giugiaro dla następcy Fiata Cinquecento. Matiz był produkowany w takich dziwnych miejscach jak Indie, Rumunia czy Uzbekistan. Jeśli kochacie amerykańską motoryzację, ale macie ograniczony budżet na samochód to mam dla was dobrą wiadomość. Matiz był też sprzedawany pod marką Pontiac 'merica pełną gębą. Dla miłośników polskiej motoryzacji nie lada gratką jest FSO Matiz, youngtimer bardzo. Podarunek od braci Koreańczyków, trochę jak Warszawa w latach 50-tych.

Pobierz
źródło: comment_gQ4WbC1OZX8d4cd1VjIiBvhdy2Z0mHJf.jpg
  • 10
@ArturVonFornal: Jakoś trzeba ciąć koszty, żeby potem upychać auta za grosze. Dostawało się starego Opla w nowej szacie (zresztą podobnie jak Opel słabo zabezpieczona przed korozją)

Dzisiaj taka Leganza jest fajną opcją. Za zaskórniaki wygrzebane z pod kanapy masz auto z całkiem dobrym wyposażeniem, pseudoskórą i nikt nie ocenia cię jako bogatego buraka z BMW albo Audi
Pobierz
źródło: comment_IBqTkm4D115hhzB4TRPkDc1jnB4EIgwX.jpg
@KudlatyOrient: prowadziles kiedys leganze? ja miałem tą wątpliwą przyjemność :( Daewoo miały jedną dość poważną wadę, zawieszenie było dziwnie zestrojone, nubira bujała się jak karoca, strach szybciej w zakręt wejść...