Wpis z mikrobloga

@m__b @maciejkiner: Ja wiem, że Wykop nigdy nie był robiony pod Operę, ale bez przesady. Nie wiem co kombinujecie, ale tylu błędów to ja tu jeszcze nie widziałam.

I tak, Michale, są ludzie, którzy korzystają z Opery i jest ich dużo. Nie mam zamiaru zmieniać przeglądarki tylko dlatego, żeby korzystać z Wykopu. Trochę polecieliście dzisiaj.

Jestem oburzona :-(.

#opera #maciejpsuje #michaupsuje #cotusiedzieje
  • 12
@gorzka: jaką masz wersję opery? Mam zainstalowaną 22.0.1471.50 i jak na naszą politykę


działa zaskakująco dobrze, wygląda jak na chromie, JS działają


mogę plusować, głosować, odpisywać, normalnie korzystać z serwisu

jaką masz wersję opery? Mam zainstalowaną 22.0.1471.50 i jak na naszą politykę działa zaskakująco dobrze, wygląda jak na chromie, JS działają


@maciejkiner: Zainstalowałam 22.0.1471.50 - a daj Pan spokój, to już nie jest Opera tylko rzeczywiście wygląda jak Chrome :-/. Ani zakładek nie można grupować, menu zniknęło, sesji nie można zapisywać ani wczytywać, zmieniać ustawień, dopasowywać wyglądu, a czytelność<0 itp. - wszystko, co Opera miała najlepszego, straciła #fucklogic. Wracam do
@gorzka: ale przynajmniej dziala ;)

Blad z formularzem w operze bedzie poprawiony. Na wydajnosc js wiele pewnie nie poradzimy gdyz silnik opery jest jak silnik malucha - nie tylko w rajdach nim nie poszalejesz ale i do sasiedniego miasta ciezko sie dokulac ;-)