Wpis z mikrobloga

@JaroslaPolskeZbaw: Z Ośmiu "Naprawdę wolałbym byś nie...":

1. Naprawdę wolałbym, byś nie zachowywał się jak jakiś świętoszkowaty dupek, gdy opisujesz moją Makaronowatą Dobroć. Jeśli ktoś we mnie nie wierzy, to spoko. Naprawdę, nie jestem przecież próżny. Nie zbaczajmy jednak z tematu, bo nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: To nie jajcarze sobie "obmyśleli", tylko FSM się nam objawił podczas upojenia alkoholowego. Dlaczego nie możesz tego po prostu zaakceptować, skoro my akceptujemy Twoje prawo do wiary w inne byty/rzeczy?

FSM nie prowadzi agitacji, nie nawraca innowierców, do niczego nie przymusza.
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Za nieprzestrzeganie "przykazań" nie ma żadnej kary, nie powinniśmy czuć się winni postępując wbrew woli FSM. Jest to tylko sugestia FSM, sama forma ich zapisu o tym świadczy: "Naprawdę wolałbym, byś nie...". Nie ma tutaj nakazu, przymusu.
  • Odpowiedz
@chomikagresor:

no tak... osoba która to wymyśliła miała łeb, wszystko zrobione tak by fani potwora mieli odpowiedź na pytanie jakie zadałem. No cóż sprytnie wymyślone, widać że ten pijany był dobry z matematyki
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Widzę, że masz ogromny ból dupy z tym, że ktoś nie jest wyznawcą "jedynej słusznej" religii. To tylko potwierdza, że to Ty masz problem ze światopoglądem, skoro nie potrafisz zaakceptować prawa innych do wolności wyznania.

Jako pastafarianin mam głęboko gdzieś Twoje opinie. W całej tej dyskusji nie użyłeś ani jednego rzeczowego argumentu, więc jeśli mnie nazywasz osobą o niskiej inteligencji to zastanów się jak głupi musisz być sam?
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Pytanie było dobre, tylko Twoja reakcja jest słaba. Każdej religii można zadać podobne trudne pytania, i okazuje się, że mają na to gotowe jakieś swoje prawdy wiary, którymi mogą się zasłaniać

Na tym polega geniusz FSM, że będąc oczywistym żartem, rządzi się tymi samymi prawami co inne religie. Podważa w ten sposób inne religie, bo pokazuje, że ich absurdalność. I to Cię zapewne zapiekło ;)
  • Odpowiedz
@kubako:

Na tym polega geniusz FSM, że będąc oczywistym żartem, rządzi się tymi samymi prawami co inne religie. Podważa w ten sposób inne religie, bo pokazuje, że ich absurdalność. I to Cię zapewne zapiekło ;)


przynajmniej masz odwage przyznać że to żart. Nic mnie zapiekło bo jestem pewny swojej wiary, a LPS kopiuje inne religie i jest oczywistą szyderą z wierzących.
  • Odpowiedz