Wpis z mikrobloga

@Solitary_Man: Nie, pracuje w nim. Dzisiaj kupiliśmy takie cudo i chce się go szybko pozbyć. (w takiej kasie kupimy 4 tańsze fony które łatwiej sprzedamy i łączny zysk na nich będzie większy niż na tym jednym)
  • Odpowiedz
@Ebane: Niestety nie. Z droższych modeli w tej chwili Lumia 925 za 1059, Xperia Z za 1199 i wspomniony wyżej Galaxy Note. Każdy z tych modeli nowy z gwarancją producenta.
  • Odpowiedz
@kontra: Pierniczony #nowywykop (ogólnie mi się podoba, ale ma błędy) pokazał mi mój komentarz podwójnie, więc jeden z nich usunąłem. Niestety #nowywykop się pomylił i był tylko jeden komentarz.

Nie mam w tej chwili tych modeli. S3 nie bierz. Jak już to S3 LTE (zwykły ssie, moja siostra go ma ;]) Osobiście polecam Lumie 920 lub 925
  • Odpowiedz
@wajdzik: czemu S3 nie? Powiesz coś więcej? Bo mam opcję kupić go w dobrej cenie i poważnie się zastanawiam.

Nie chcę Windowsa, używałem trochę Lumii 620. Ten system ma świetne perspektywy rozwoju, ale na razie się nie nadaje specjalnie do użytkowania. Pomyślę za rok albo dwa, jak pozbędzie się bolączek młodości ;)
  • Odpowiedz
@kontra: L620 obsługiwałeś na WP8 czy WP8.1? Parę rzeczy w 8.1 jest poprawionych które wkurzały mnie w WP8 (ale wciąż nie jest idealnie ;( )

i9300 ma 1GB ram, i9305 ma 2 GB ram. M.in. dlatego ten pierwszy w przeciwieństwie do młodszego brata nie dostał aktualizacji do 4.4. Oraz działa dość ociężale po kilku miesiącach korzystania. No i skubane łatwo się tłuką (w sensie szybki)
  • Odpowiedz
@wajdzik: no właśnie mam na oku dobry egzemplarz 9300 w dobrej cenie od znajomego (~500-600zł za egzemplarz 1,5roku, ale stan jak nówka). Normalnie pewnie musiałbym ok. 800 wyłożyć za taki egzemplarz, a to już mi się nie uśmiecha ;)

Tamta lumia na WP8, ale niedługo będę jej robił 8.1 i porównam. Jak na razie system nie nadaje się do eksploatacji - ale przyznaję, że ma wielki potencjał.
  • Odpowiedz
@kontra: W takiej cenie jeśli egzemplarz jest faktycznie jak nówka (i ma gwarę) to raczej warto. Osobiście wgrałbym mu CyanogenModa lub MiUI dla usprawnienia działania telefonu.

W kwestii Lumii - po wgraniu 8.1 zanim pojawi się oficjalnie nowy soft tracisz gwarancję. Jedyny sposób żeby naprawić coś później gwarancyjnie to wrzucić oficjalne oprogramowanie (czyli tak długo jak długo działa Ci USB masz gwarancję na telefon, bo Nokia udostępnia darmowy soft do
  • Odpowiedz