Wpis z mikrobloga

Ale inb4! XD dowiedziałem się dzisiaj od "pani z zerówki" że mój syn (6,5 l.) bardzo skrzywdził koleżankę (6 l.) (jak mówi jej mama) bo ją - cytuję - łapał tam gdzie nie powinien. I nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że mama koleżanki ma zamiar rozpętać prawdziwą guwnoburzę. Zastanawiam się w związku z tym czy do prokuratury trafi zawiadomienie o napaści na tle seksualnym, czy o "innej czynności seksualnej w miejscu publicznym".

#osiwadczenie #dzieci #icoteras #heheszki #takaprawda #coolstory
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brmstufldigart: do "pani" mam pełne zaufanie i domyślam się raczej, że chłopak klepnął ją w tyłek albo przytulił, a kolejna część została dopowiedziana przez koleżankę (6 l.) i spotęgowana do sześcianu przez mamę koleżanki (29 l.)
  • Odpowiedz
@bslawek:

@Nuuk: Rozmawiałem dzisiaj z "panią z zerówki" i okazało się, że dzieciak wszedł pod stolik i "zaglądał pod spódniczkę" jednej dziewczynce. Planowana jest rozmowa z panią dyrektor i psychologiem szkolnym.

Myślę czy na tej rozmowie nie zaproponować pani dyrektor skierowania sprawy do sądu rodzinnego, żeby gówniarz dostał kuratora, bo takie próby gwałtu nie mogą się powtórzyć!
  • Odpowiedz
Myślę czy na tej rozmowie nie zaproponować pani dyrektor skierowania sprawy do sądu rodzinnego, żeby gówniarz dostał kuratora, bo takie próby gwałtu nie mogą się powtórzyć!


@jack-lumberjack: nie obraz sie, ale zacznij wychowywac syna a nie siedz na wykopie.. a nie jakis kurator czy innne gowno, bo to na pewno nie pomoze. pozdrawiam
  • Odpowiedz
nie obraz sie, ale zacznij wychowywac syna a nie siedz na wykopie.


@bslawek: widzisz, uważam, że rozmowa którą odbyłem z dzieciakiem w połączeniu z przeproszeniem koleżanki powinno wystarczyć. Ten sąd rodzinny to ironia. Myślę, że to normalne, że dzieciaki w pewnym wieku czasem "zaglądają koleżankom pod spódnicę" i moją reakcją na to jako ojca będzie wychowawcza blacha w baniak z ostrzeżeniem żeby więcej tego nie robił (chociaż wiem, ze i
  • Odpowiedz