Wpis z mikrobloga

Wszystkim tym, którzy uważają, że sukces Nowej Prawicy zależny będzie od tego, czy Korwin będzie "wyskakiwał" z różnymi wypowiedziami, które zostaną uznane za ekscentryczne należy uświadomić, że są w błędzie.

Korwin-Mikke nieraz podkreśla, że on nie zamierza nikogo do niczego przekonywać, a jego rosnące poparcie wynika z tego, że ludzie myślący zaczynają rozumieć, że ma rację. Śledzący postępy KNP (reprezentowanego nadal głównie przez JKMa) w mediach doskonale wiedzą, że ani JKM się nie zmieni, ani jego współpracownicy nie odstawią go do lamusa - przeciwnie, ci ostatni nierzadko zaznaczają, że bez Korwina Nowa Prawica nie istnieje.

Wyborcami JKM są ludzie myślący i oraz Ci, którzy mają serdecznie dosyć obecnego systemu. Nigdy docelowym elektoratem nie byli "Janusze" i "Grażynki"!

Ja wiem, że od dobrego PR zależy odbiór danej marki. I od tego właśnie jest Dziambor, Wilk, czy Wipler. Ale nie chodzi o to, by zastępować nimi JKMa, tylko by mogli go oni uzupełniać.

Więc zamiast ustawicznie skarżyć się na obolałą tylnią część ciała pod znaleziskami z kolejnymi "ekscentrycznymi popisami" Korwina polecam rozmawiać ze znajomymi oraz rodziną i tłumaczyć im, dlaczego obecny system najlepszym z możliwych nie jest i warto byłoby go zmienić.

#knp #korwin #jkm
  • 14
@LibertyPrime: sam usuń. Tobie się odechciewa, a ja pomimo głosowania na KNP nie mam najmniejszego zamiaru nikogo przekonywać, dopóki będę słyszał takie #!$%@?, że 85% ludzi to idioci, pedofilia to zjawisko pozytywne, a niektórym żonom by dobrze zrobiło jakby w mordę dostały.
A nie? ;)


@LibertyPrime: nie. A mówienie z jednej strony, że 85% ludzi to idioci więc demokracja jest zła, a z drugiej, że jak wszystko będzie prywatne to Janusze i Grażynki wiedząc co dla nich dobre na pewno zapewnią sobie emerytury i opiekę zdrowotną to robienie #!$%@? z logiki.

Nikt nic takiego nie mówił.


jestem przekonany, że niejednej żonie taka reakcja by pomogła wrócić na ziemię


ojroposeł Iwaszkiewicz

Jeśli konfliktu z
@rudy2007:

jestem przekonany, że niejednej żonie taka reakcja by pomogła wrócić na ziemię


to ponoć była ironia, poza tym to zapewne prawda

Janusze i Grażynki wiedząc co dla nich dobre na pewno zapewnią sobie emerytury i opiekę zdrowotną to robienie #!$%@? z logiki.


A czemu do #!$%@? nędzy mieliby NIE WIEDZIEĆ? Zrobienie zakupów czy odłożenie kasy na starość to nic skomplikowanego i działasz BEZPOŚREDNIO we własnym interesie.

Mądra decyzja w wyborach
A czemu do #!$%@? nędzy mieliby NIE WIEDZIEĆ?


@Pantokrator: nie wiem, bo ja uważam, że by wiedzieli, tak jak wiedzą, jak należy głosować. Większość nie głosuje w ogóle, czemu trudno się dziwić, patrząc na naszą scenę polityczną.
@rudy2007: Ja argumentuję, ty piszesz, że "uważasz", nie siląc się nawet na jakiekolwiek logiczne uzasadnienie. Twoje "uważanie" jest dla mnie absolutnie gówno warte, szczególnie że logicznie myśleć nie potrafisz, a poza tym "uważaniem" nic innego nie pokazałeś.