Wpis z mikrobloga

#wtf #abusurdy #absurd

#zmaganiamiast #coolstory

Uwaga uwaga! prawie kiedyś dawno zapomniany wpis! Ale o to przed wami kolejna potyczka miast!

W TABELE Z WIELKIM PISKIEM OPON WBIJAJĄ SIĘ !!!

KIELCE! Z 13 PUNKTAMI !

Otóż, będąc w podróży autobusowej, jadąc z jednej strony polski na drugą zdarzyła sie niesamowita historia, autobus zatrzymał się na przerwę, no i wszystko spoko, pomijajac ze autobus nie miał toalety więc trzeba było iść na dworzec :}}}

No i uwaga! Dworzec główny w kielcach, niby spoko, bo taka kłębusząca się kulka, no ale wchodzę i dociera do mnie PRL w 200% mocy, łazienka damska obok męska, wchodzę (ofc do męskiej) no i widzę 'budkę' oddzielającą jedną łazienkę od drugiej, oczywiście okratowana, a w środku dwie babcie klozetowe.

Toaleta płatna 2,5 zł. Niby normalnie, nie ? Ale, uwaga teraz, daję 2,2 bo zabrakło mi tam tych 30 gr,

A tu pani klozetowa "Nie :<" ja myśle to pszypał, ale akurat z drugiej strony panni która wchodziła do swojego wychodka, pożyczyła mi te 20 gr, no i teraz akcja masakracja :D Pani, pyta mnie czy mam 50 gr, w jednej monecie, ja mówię, no nie. A ona no to ja mogę panu zamówić... a ja CO!? Macie tu mennice :O ? Ale mówie, zaryzykuję najwyżej spóxnie sie na autobus, tak poproszę zamówić mi 50 gr xD A ona uwaga... Otwiera TAJNĄ szufladę i wymienia mi grosze na jedną monete 50 groszową. No to ja myśle WTF?

I kulminacja oddaje mi moje 2,5 (już 2 monety) i pokazuje mi 'automat' za moimi plecami, i mówi proszę tu wrzucić, osłupiałem, wychodzi więc ze swojej budki, wrzuca za mnie 2,5zł automat robi "PIP" (taki kasownik jak by xD), ona wraca a ja stoje przed tym i myśle wtf? wyleci mi papier? Mydło ? Paragon !?, pytam: To wszystko ? Ona tak... Ide taki zabity do toalet, robię swoje, myję ręce (cały czas myśląc co się stało), wychodzę, wsiadam do autobusu, jadę do domu, wchodzę do domu, jem, myję się, kładę się do łóżka. I zadaję sobię pytanie... co to #!$%@? było ?

tl;dr


Oficjalna tabela:

Radom 22 pkt

Sosnowiec 21 pkt

Łódź 17 pkt

Szczecin 15pkt

Białystok 14 pkt

Kielce 13 pkt

Sandomierz 7 pkt

Słupsk 4 pkt
  • 10